Bookvarik.com.ua

Зошити для 1 класу за новою програмою

Зошити для 1 класу мають бути взірцевими і викликати у дитини цікавість до навчання. Яскраві видання із різноманітними завданнями сприяють інтенсивному, а головне, охочому процесу здобування знань. Зошити, складені за вимогами цьогорічного навчального процесу не занадто складні, але і не дуже легкі.  

Наш інтернет-магазин пропонує батькам першокласників придбати якісні прописи з усіх предметів. Ми зібрали зошити для 1 класу за новою програмою як із загальноосвітніх предметів (українська та російська мова, читання, математика та ін.), так і зі спеціалізованих (німецька та англійська мова).  

З нами вигідно співпрацювати, тому що:

  • Вартість продукції значно менша, аніж у роздрібних магазинах. Низька вартість дозволяє купувати зошити для першого класу як батькам школярів, так і оптовим складам.
  • Будь-який робочий зошит для 1 класу є взірцем зовнішньої якості та наповненості. Відкриваючи його, ваша дитина побачить яскравий зміст та цікаві вправи. Неординарні завдання дозволять підтримати і навіть ще більше розпалити жагу до нових знань. Кожне видання рекомендоване Міністерством освіти і науки України.
  • У нас ви можете купити зошити для 1 класу для загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням окремих предметів українською та російською мовами.
  • Ми швидко доставляємо замовлення будь-якою зручною для вас службою доставки: Укрпошта, Нова Пошта, ЄвроЕкспрес та іншими. Термін отримання товару залежить від особливостей сервісу. Способи оплати замовлення також різні: перед- і післяплата.  

Окрім зошитів для 1-го класу, пропонуємо картки з експрес-контролю, які допоможуть у захопливій формі закріпити здобуті знання, прописи для шульг, робочі зошити та прописи з іноземних мов. Для творчих дітей надзвичайно цікавими стануть видання з трудового навчання та образотворчого мистецтва, музики, зошити-альбоми. .

Ми впевнені, що ваша дитина із цікавістю буде виконувати запропоновані завдання та поповнювати багаж знань.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.