Bookvarik.com.ua

Підручники 7 клас з хімії за новою програмою

Купити підручники з хімії для 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів треба саме в нашому інтернет-магазині "Букварик", бо саме на його умовних поличках ми зібрали найкраще від найславетніших українських видавництв у галузі книжкової продукції.

Наші підручники завжди у гарній якості виконання.

Високий поліграфічний друк, яскрава та приваблива обкладинка, змістовний внутрішній світ наших примірників, найкращим чином вмотивують учня до більш наполегливого закріплення отриманих знань та практичного їх використання.

Ми пропонуємо підручники на обох мовах: українській та російській

Окрім підручників, надважливих складових навчально-методичного комплекту з вивчення хімії у 7 класах, ми також пропонуємо до Вашої уваги: робочий зошит учня, різноманітні додаткові матеріали, матеріали для вчителя, а також різні завдання та тести для поточного контролю та самоконтролю знань учнів.

Автори: Ярошенко, Григорович, Савчин, Попель, Крикля, Лашевська та інші спеціалісти своєї справи, дають змогу школярам по-різному підійти до питання отримання більш грунтовних та міцних знань по цій чудовій шкільній дисципліні - хімії.

Пропоновані нами посібники знайомлять семикласників з початковими хімічними поняттями; учні взнають, що таке вода, кисень; навчаються працювати в лабораторіях і на практичних заняттях, виконувати за допомогою вчителів найпростіші хімічні досліди, спостерігати за хімічними реакціями, аналізувати їх висновки.

З нашими прекрасними та захоплюючими підручниками з хімії семикласники більше дізнаються про те, як з точки зору сучасної науки насправді влаштований світ.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.