Bookvarik.com.ua

Підручники для сьомого класу з англійської мови за новою програмою на сайті "Букварик"

Краще освоїти цю нелегку іноземну мову Ваші учні зможуть, купивши підручники з англійської мови для 7 класів у нашому інтернет-магазині.

Бо лише ми запропонуємо найгарніші та найдоступніші ціни на всю книжкову продукцію. Не залишимо ми без уваги і той факт, що підручник завжди є надважливою складовою методичного комплекту з вивчення англійської мови у 7 класах.

До цього комплекту зазвичай входять також: робочий зошит учня, додаткові матеріали, посібник для вчителів, словники (англійсько-український та українсько-англійський), різноманітні завдання для контролю та самоконтролю знань: поточного, тематичного та підсумкового.

Усе вищевказане Ви також можете придбати у нас на сайті за гарними цінами.

Що дадуть наші підручники школярам у майбутньому в практичному сенсі та які знання отримають семикласники, вивчивши учбовий матеріал наших посібників?

  • Примірники дадуть змогу розвинути комунікативну компетенцію учнів з англійської мови.
  • Концепція підручника базується на лінгвістичних та педагогічних дослідженнях сучасності - як зарубіжних, так і вітчизняних авторів-корифеїв своєї справи.
  • Посібники запропонують інтегроване зростання рівня знань в усіх видах мовленнєвої діяльності, навчать гарному аудіюванню, говорінню, письму та читанню школярів середньої школи.
  • Загальнодидактичні принципи доступності, свідомості логічного мислення, наочності та активності у навчанні також не оминули увагою наші вельми цікаві та дуже корисні підручники з цієї іноземної мови - мови Шекспіра, Байрона, О'Генрі.

Завітайте до нас в інтернет-магазин і Вас тут завжди зустрінуть; порядність, чемність та вихованість наших представників.

Ми обробимо Ваш заказ в найкоротший термін часу, організуємо доставку його до місця Вашого знаходження за допомогою відомих фірм-перевізників України.

Оптовим представникам, власникам книгарень, іншим розповсюджувачам учбової літератури на теренах України ми раді особливо, бо той 20-річний досвід роботи з учбовими книжками, який ми набули за весь цей період, дозволяє нам рахувати себе найкращими спеціалістами на ринку інтернету.

Саме це спонукало нас до зібрання на наших умовних полицях лише найкращих примірників з англійської мови, які ми і пропонуємо до Вашої уваги.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.