Bookvarik.com.ua

Німецька мова - підручники для 7 класів за новою програмою

Німецька мова менш розповсюджена для вивчення у школах ніж англійська, але це не виключає необхідності також її вивчати у повному обсязі. Бо це мова країни, яка є серцем найбільшого політичного обєднання Європи - Євросоюзу.

Опановувати знання за цієї екзотичної мови доволі складно, тому ми приходимо на допомогу, пропонуючи пречудові підручники з німецької мови для загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів за розумною ціною.

Купувати підручники з німецької мови для 7 класів пропонуємо саме в нашому інтернет-магазині "Букварик"

Цей крок стане розумним вибором, бо наш професіоналізм, чемність, увага та чуйність до кожного свого покупця закріплені більш ніж 20 річним досвідом роботи на ринку книжкової учбової продукції.

Ми пропонуємо лише найновіші та найякісніші посібники, враховуючи усі реалії сьогодення. Якість наших підручників на дуже високому рівні; поліграфічний друк - чіткий та розбірливий. Малюнки наших примірників вмотивують учнів до більш цікавого та захоплюючого вивчення учбового матеріалу.

Ретельно, грамотно та правильно підібраний внутрішній зміст зробить знання школярів з німецької мови рунтовними і послідовними, закріпленими, цілісними.

Окрім підручника - головної складової частини навчально-методичного комплекту з вивчення цієї іноземної мови, ми також пропонуємо: робочі зошити для учнів, матеріали для вчителя, додаткові матеріали, а також різноманітні завдання, тести для контролю та самоконтролю знань школярів. Книга для читання та аудіодиск довершують повну картину повноти та досконалості комплекту.

Все вищевказане Ви також можете купити на нашому сайті по доступним цінам.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.