Bookvarik.com.ua

Інтернет-магазин навчальної літератури «Букварик» сформував для вас всеосяжний каталог збірників завдань для ДПА за 2020 рік з усіх актуальних предметів:  

  • української мови і літератури;
  • історії України;
  • англійської мови;
  • математики;
  • фізики;
  • біології;
  • географії.

Опрацювавши надані в них приклади, засвоївши відповіді на теоретичні питання, кожен учень буде впевнений у своїх силах.

Посібники з завданнями для ДПА на 2022 рік стануть у нагоді не тільки школярам, але й їх вчителям. Вони допоможуть скерувати навчальний процес і дати рекомендації своїм учням, якім розділам і типам задач краще приділити більше уваги.  

Чудово написана підсумкова контрольна робота не лише підтвердить оцінку дитини з певної дисципліни, а й може значно її покращити. Гарний атестат це гарний старт для подальшого навчання.

Купіть збірники завдань з ДПА за 2022 рік у «Букварику» і якнайшвидше розпочинайте підготовку

Завдяки новітнім технологіям і інтернет-простору купувати літературу надзвичайно легко і швидко. Немає значення, де саме ви знаходитесь у Києві, Харкові чи невеличкому селі, де немає жодної книгарні. Маючи комп'ютер, ви без зайвих зусиль оберете і замовите потрібні книги.

Всю літературу розсортовано у зрозумілому каталозі. У розділах магазину дуже просто знайти збірки ДПА від 2022 року з математики, української та англійської мови, фізики, біології, географії та інших предметів.  

Після остаточного формування замовлення вам у найкоротший термін зателефонує працівник магазину, аби з'ясувати усі деталі.

Ми співпрацюємо з більшістю поштових перевізників, тож ваші покупки прибудуть вчасно у будь який населений пункт України. Вартість доставки визначає перевізник.

Комплекти вартістю 1000 грн. і більше у межах Харкова доставляються безкоштовно.

Радо надаємо знижки оптовим клієнтам, постійним покупцям.

Запрошуємо до співпраці представників шкіл і батьківських комітетів.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.