Bookvarik.com.ua

Інформатика для 8 класів - підручники за новою програмою у "Букварику"

У восьмих класах загальноосвітніх навчальних закладів вивчення інформатики займає мало не центральне місце у всьому учбовому процесі.

Дізнатися, як кодуються дані для їх опрацювання за допомогою комп'ютера, знаходити відмінності між різними складовими комп'ютера, програмним забезпеченням та пристроями; продовжити вдосконалювати свої знання з цієї такої сучасної та затребуваної учбової дисципліни (інформатики), школярі матимуть змогу разом з пропонованими нами підручниками, які завжди підставлять плече для допомоги в процесі засвоєння учбового матеріалу.

Якщо Ви купуєте підручники з інформатики для 8-микласників у нашому інтернет-магазині - Ви робите розумний вибір.

Бо саме на наших віртуальних полицях ми зібрали весь можливий асортимент посібників по цій чудовій науці, яка вчить дітей співпрацювати з комп'ютером.

На уроках інформатики школярі разом із нашими підручниками будуть вивчати опрацювання текстових даних, що стане у нагоді при навчанні, у побутових розвагах, сприятиме кращій реалізації мети грамотного вибору майбутньої професії.

Посібники містять багато задач та вправ, у тому числі компетентнісні задачі і проекти.

За умов їх засвоєння учні набувають нових знань та вмінь, розвинуть навички роботи з комп'ютером, отримані раніше.

Знання школярів стануть глибшими, ширшими, закріпленими, міцними та практичними.

Вам буде завжди вигідно співпрацювати з нами; особливо, якщо Ви - представник батьківських комітетів, трійок, класний керівник, власник книгарні або просто оптовий покупець, який бажає одержати заказ на весь клас, або навіть школу.

В разі великого оптового заказу ми доставляємо товар безкоштовно до місця Вашого знаходження у любий куточок України.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.