Bookvarik.com.ua

Нові підручники з фізики 8 клас у «Букварику»

Фізика - наука дуже складна. Настільки складна, що майже 90% вивчаючих її індивідуумів до кінця не розуміють, у чому полягає її сутність. Але не лякайтесь занадто. У Вас є надійний друг та помічник: інтернет-магазин учбової літератури "Букварик".

Саме на його віртуальних інтернет-сторінках Ваші школярі зможуть знайти підручники з фізики для 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Завдяки нашим чудовим посібникам вивчення фізики стане не тільки легшим, але й цікавим, захоплюючим та всеосяжним.

Наш сайт пропонує наступні примірники:

  • Фізика. Підручник для 8 класу. Автори: Бар'яхтар В. Довгий С. Видавництво: Ранок. Посібники друкуються на обох мовах: українській та російській;
  • Фізика для восьмикласників, під авторством Сердюченко В.Г., Бойченко А.М., Видавничий дім: Освіта;
  • Фізика. 8 клас. Підручник. Автор: Л.Е. Генденштейн. Видавництво: Гімназія. Підручники друкуються на державній та російській мовах.

Що взнають восьмикласники на уроках фізики у нинішньому учбовому році?

  • Школярі навчаться розуміти, що таке тепловий стан та як вимірювати температуру.
  • Види теплообміну, кількість теплоти, випаровування і конденсація, чому виникає кипіння, що таке зміна агрегатних станів речовини на основі атомно-молекулярного вчення, відповіді на всі питання дадуть наші чудові примірники з фізики для восьмого класу.
  • Електричні та електромагнітні явища, світлові явища; інтуїтивні поняття Максвелла про те, що світло є електромагнітною хвилею - ці теми також не оминуть наших посібників.
  • Природа та характер електричного струму; закони Кулона, Ома та Ампера - грунтовні фізичні складові, стануть легко доступними для розуміння учнями-восьмикласниками разом із нашими підручниками.

Ми чекаємо на тісну співпрацю з нашими покупцями!


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.