Bookvarik.com.ua

Підручники з української літератури для 9 класів за новою програмою у нашому «Букварику»

У дев'ятому класі загальноосвітніх навчальних закладів учні будуть вивчати цю дисципліну ретельно та наполегливо, бо вже на порозі іспити, які є пробним каменем перед ще більш серйозним викликом: майбутнім вступом до вишу. Саме для того, щоб одержати гарантовані та закріплені практикою знання з української літератури у необхідному для вищевказаних цілей обсязі, й потрібні наші чудові посібники, які допоможуть мріям стати реальністю.

Ви маєте змогу купити підручники з української літератури 9 клас у нашому інтернет-магазині шкільної літератури "Букварик".

Наші примірники завжди прийдуть на допомогу учневі; за умов їх використання у дев'ятикласників розвинеться непідробна любов та тяга до читання, вони стануть більш здібними до співчуття завдяки можливостям глибоко знати все про внутрішній світ головних героїв прочитаних ними творів.

З якими безсмертними творіннями минулої епохи мають змогу ознайомитись дев'ятикласники у 9-му класі разом із підручниками, купленими в інтернет-магазині учбової літератури "Букварик"

  • Прикладами усної народної творчості можуть слугувати побутово-родинні пісні, народні балади, колядки, щедрівки, тощо.
  • Давня українська література від 11 до 15 століття охоплює період: від виникнення Києво-Печерського монастиря - до епохи Ренесансу Івана Вишневського та великого філософа Григорія Сковороди.
  • "Київсько-Печерський патерик" та "Харківські байки" - саме ці твори вивчають учні дев'ятого класу для того, щоб ознайомитися із подробицями життя того часу.
  • Нова література України представлена в наших підручниках творіннями Івана Котляревського з його безсмертною "Енеїдою", творами Івана Карпенка-Карого та Григорія Квітки-Основ'яненка; Петра Гулака-Артемовського, Євгена Гребінки і Івана Костомарова.
  • Віктор Забіла, Марьян Шашкевич, Михайло Петренко та інші ліричні генії пера, представлять на розсуд дев'ятикласників широкий спектр шедеврів мистецтва у жанрі літератури: від мистецтва балади та романтичної туги серця до "нових пісень, пісень нечуваних та думок незвісних".
  • Творчість наших великих та славетних: Миколи Гоголя та Тараса Григоровича Шевченка (Вечір проти Івана Купала. Кавказ), покаже школярам-старшокласникам весь романтичний колорит картини світу та епопею боротьби за волю співвідносно.
  • Микола Рильський, Пантелеймон Куліш, Марко Вовчок, Іван Багряний, Василь Герасим'юк своїми творами мають спонукати учнів до роздумів на теми любові до рідного краю, відданості йому та жаги його захищати за будь-яку ціну.

 Ви маєте можливість співпрацювати з нами на дуже вигідних умовах.

Своїм покупцям гарантуємо: низькі ціни, приємне та якісне обслуговування, професіоналізм та чемність наших представників.

Маємо за мету виконати будь-яке Ваше замовлення у пошуку необхідного саме Вам екземпляру підручника з української літератури для дев'ятого класу.

Якщо Вам необхідно зробити заказ на клас, або навіть школу - ми прийдемо на допомогу завжди та своєчасно.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.