Bookvarik.com.ua

Підручники з англійської мови для першого класу

Перший похід у перший клас - це завжди свято. Незабутнє та неповторне, воно буває лише раз у житті. До цього свята потрібно готуватись заздалегідь. 

Всі ми знаємо ті проблеми, з якими стикаються батьки першачків. Зібратися навіть у перший, початковий клас, нині коштує дуже недешево. Підручники, які начебто гарантовані державою, майже завжди мають непривабливий вигляд. Це не важко зрозуміти, виховуючи зовнішню та внутрішню економічну ситуацію, та саме той факт, що цими підручниками вже користувалися декілька поколінь першокласників.

Але це ще не всі біди. Зачасту шкільна програма змінюється так швидко, що шкільні бібліотеки просто не встигають укомплектуватися новими посібниками.

В інтернет-магазині «Букварик» - найякісніші та найдешевші підручники з англійської мови для першого класу

Ми прийдемо Вам на поміч, наші любі покупці!

Маємо асортимент шкільних підручників для першого класу: як для звичайних загальноосвітніх навчальних закладів; так і для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.
Всі наші примірники друкуються на обох мовах: російській та українській, державній.

Ось перелік нашої пропозиції:

  • «Еnglish, 1 кл. Англійська мова. Автори: Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В»
  • «Англійська мова для першого класу від автора: Карп'юк О.Д»
  • «Англійська мова для 1 класу. Підручник Start Up + CD-диск. Відавторів: Доценко І. В., Євчук О. В»
  • «Англійська мова. 1кл. Автор: Несвіт А.М»

Підручники, які ми Вам пропонуємо друкуються лише в найкращих типографіях нашої держави, мають високу якість друку, згідно із затвердженими Держстандартом України нормативами.

Посібники рекомендовані до використання та схвалені Міністерством освіти та науки України у якості базового джерела знань для першокласників.

Підручники розроблено на основі авторської концепції, сутність якої складає наявність позитивної вмотивованості учнів до вивчення англійської мови.

Примірники зачасту передбачають ігрово-комунікативну методику процесу навчання в початковій школі та являються надважливою комплектоутворюючою складовою навчально-методичного комплексу, до якого, окрім підручника, входять також: робочий зошит; аудіододаток; мультимедійний додаток; методичний посібник та набір наочно-дидактичного матеріалу.

Співпраця з «Буквариком» - вірне та надійне рішення, як для оптовиків, так і для роздрібних покупців!

Раді бачити Вас на своєму інтернет-порталі! Ми маємо чудові пропозиції для оптових покупців.

Ціни на нашу продукцію - слідство прямих поставок від виробника; мало не найнижчі на теренах інтернет- магазинів. Саме тому ми пропонуємо надійне та довгострокове співробітництво: як представникам батьківських комітетів; так і розповсюджувачам учбової літератури, які мають власні мережі, книгарні, книжні лотки; та іншим оптовим покупцям, які бажають укомплектувати шкільну бібліотеку, клас або школу.

Заповнити онлайн-анкету заказу дуже легко і просто. Можна це зробити, не виходячи з-за свого робочого столу. Вкажіть кількість підручників, їх назву, спосіб доставки та свої контактні дані.

Відомі фірми-перевізники: 

  • «Укрпошта»
  • «Ін-тайм»
  • «Делівері»
  • «Нічний експрес»

та інші, доставлять замовлений Вами товар у кожне містечко або селище нашої країни.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.