Bookvarik.com.ua

Підручники для 5-х класів з основ здоров'я за новою програмою

Відносно нова навчальна дисципліна: основи здоров'я, вивчається з метою щоденного піклування про внутрішній та зовнішній стан наших дітей.

Краще всього гармонія духу та тіла досягається за опанування наших підручників з основ здоров'я для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які Ви завжди можете купити на умовних полицях нашого інтернет-магазину книжкової продукції "Букварик".

Декілька іменитих авторів від різних видавництв у цій галузі пропонують: кожен - свою концепцію бачення питання допомоги школярам у якісному та глибокому оволодінні учбовим матеріалом по даній дисципліні.

Кращі підручники представлені на нашому інтернет-порталі тільки за новою шкільною програмою

  • Бойченко Т.Є., Василенко С.В.
  • Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В. тощо.

Саме їх посібниками користується більшість учнів середньої школи. Примірники зазвичай виходять на обох мовах: російській та українській.

Що вивчатиме Ваш п'ятикласник за допомогою пропонованих підручників?

Здоров'я людей - це найліпше благо!

Саме у цю сторону спрямовані усі теми наших посібників.

У тій чи іншій формі, у кожному підручнику знаходяться чотири - п'ять великих розділів:

  • здоров'я людини в цілому;
  • духовні та психічні складові здоров'я;
  • фізична складова здоров'я;
  • соціальні складові здоров'я;
  • безпека здоров'я в побуті.

У цілому учні дізнаються із наших чудових примірників про такі речі, як принципи здорового способу життя та безпеки життєдіяльності, навчаться правильно переходити складні ділянки дороги, дізнаються про методи навчання та планування свого часу. Також школярі отримають первинні навички поваги до інших людей, навчаться мистецтву висловлювати свої думки, відстоювати своє право на гідність.

Як правильно загартовуватись, відпочивати, активно займатися спортом, як отримати навички та вміння зберегти свій зір та поставу, також підкажуть наші підручники з основ здоров'я для 5 класів.

Запрошуємо до співпраці з нами.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.