Bookvarik.com.ua

Підручники для четвертого класу з предмету Я у світі

Нова дисципліна - Я у світі розвиває у Вашої дитини поняття про її місце та правильну поведінку у сім'ї; у школі; у містечку, де вона проживає; або ж, навіть в цілому - у всій своїй рідній країні.

Якщо в молодших класах учні отримували базові навички про природу: живу і неживу; та про суспільство - соціальну адаптацію у ньому, то вже в четвертому класі, який завершує навчальну програму молодшої школи, діти матимуть гарну нагоду більше взнати: як про особистісні можливості сучасної людини, так і про те, як влаштований та чим живе нинішній світ взагалі.

У цьому учням допоможуть віртуальні подорожі по різноманітним країнам майже всієї земної кулі.

В інтернет-магазині «Букварик» завжди можна придбати нові підручники з дисципліни: я у світі для четвертих класів.

Ми пропонуємо лише оновлені підручники з даної учбової дисципліни, згідно з новою програмою діючою у нинішній час. Внаслідок того, що в багатьох шкільних бібліотеках не завжди можна знайти необхідні посібники; ми настійно радимо Вам звертатися саме до нас.

Бо ми якраз для такого випадку сформували пропозицію, вигідну по всім статтям-як по якості, так і по кількості асортименту.

Окрім цього, Вам треба враховувати при виборі посібників для четвертого класу з науки: Я у світі, також і фактор ціни: ми пропонуємо одні з найнижчих цін на всьому інтернет-поприщі у сфері розповсюдження учбової літератури для початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів.

Наші примірники завжди мають дуже якісну, тверду та міцну у використанні обкладинку; яка слугуватиме Вашому малюкові довго.

Тактильні відчуття при попаданні книжки до рук Вашої дитини, будуть також дуже приємними: цьому сприятиме м'яка та бархатиста текстура палітурки наших підручників.

В чудовому поєднанні разом із яскравими кольорами посібників, ці відзнаки слугуватимуть найкращим мотиватором для малюка у процесі засвоєння ним учбового матеріалу примірників.

Сутністю наших підручників є завдання, при виконанні яких Ваш учень зможе виконати певний обсяг робіт:

  1. Дати відповідь на запитання;
  2. Здійснювати роботу в парах;
  3. Виконувати роботу з словником;
  4. Міркувати та досліджувати;
  5. Виконувати завдання, для яких необхідно здійснити інформаційний пошук на електронному освітньому ресурсі.

Загалом, наші посібники формують предметні та ключові компетентності у школярів: комунікативні; громадянські та соціальні.

Інтерес до навчання та бажання займатися творчим процесом; вкупі з формуванням навичок самоаналізу та самооцінки, також входять до першочергових задач, рішення яких пропонують саме наші підручники з дисципліни: Я у світі; для четвертих класів.

Культурні, наукові, соціально-дослідницькі цінності нашої країни та народів усього світу; етика поведінки; повага до традицій та стремління до нових вершин у всіх сферах сучасного життя - усі ці натхненні звершення стануть можливими при якісному опануванні Вашим учнем навчального матеріалу підручників по цьому шкільному предмету.

Скористуйтесь найкращими умовами для оптових представників у галузі розповсюдження книжкової продукції на теренах нашої країни.

Ми пропонуємо нашим оптовим покупцям найкращі умови для співробітництва. До їх переліку входять:

  • низька та гнучка ціна на всі наші примірники, необмежена кількість для придбання їх;
  • вигідні умови доставки в якнайкоротший термін часу до адресу;
  • легка та проста форма онлайн-анкети замовлення; де треба вказати лише мінімальну кількість даних: назви примірників, скільки їх потрібно, Ваші контактні дані для зв'язку з нашими представниками з продажу.

Ми доставляємо товар у всі великі міста України.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.