Bookvarik.com.ua

Робочі зошити 7 клас: нова програма

Ось уже ми і семикласники. Нова більш складна програма навчання спочатку нас насторожувала. Але нам не лячно.Тому що, як завжди, поруч крокують наші незамінні помічники: відомий вже багатьом користувачам інтернет-магазин « Букварик» з найбагатішим вибором науково-методичної літератури та його супутники: допоміжні робочі зошити.

Вкотре не будемо перераховувати раніше названі шкільні предмети, по яким на нашому сайті ми пропонуємо різноманіття наявності учбових позицій.

Виділимо лише ті, котрі або доповнилися порівняно з зошитами шостого класу, або зовсім нам незнайомі пропорційно новим учбовим дисциплінам.

Робочі зошити з обох історій - нашої неньки України та Всесвітньої - стали змістовнішими. Бо наш учень росте розумово: історичних дат, необхідних для вивчення, стає все більше.

Математика розділилася на алгебру і геометрію. Наші допоміжні зошити: робочі, для самостійних та тематично-контрольних робіт, є по обом цим галузям цариці наук.

Інформатика як завжди, крокує в ногу з часом. Ось і на цей рік наш новий робочий зошит під авторством загальнопризнаного корифея цієї складної науки пана Ривкінда Й. Я. пропонує учням освоїти навички роботи з ПК, підвищуючи інтерес школярів введенням ребусів, кросвордів та логічних задач. Про користь і перспективу цього нововведення годі й балакати.

Коротко про зовсім нові дисципліни. Зошити з друкованою основою по фізиці та хімії містять інструкції та завдання, включаючи лабораторні та домашні експерименти, передбачені чинною програмою. Мета цих досліджень - не тільки навчитись виконувати експерименти, але і оформляти звіт, вірно та науково зробивши висновок.

Згідно з тим, що у цьому році програма навчання зовсім нова, лише перевірені часом та досвідом наші постачальники з видавництв «Генеза», «Освіта» та «Ранок» подужали цей нелегкий шлях першопроходця. Ще до них приєдналась нова фірма «Грамота».

Як завжди для Вас не буде новиною той очевидний факт, що заказувати і купувати у нас товар легко, вигідно та доступно.

Виберіть найменування товару, помістивши його в корзину; далі по контактному номеру телефону наш представник зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Перевізники, з якими ми співпрацюємо давно і надійно, привезуть ваш заказ в любе місто, селище або обласний центр нашої держави. Якщо ваш заказ перевищує суму тисячу гривень - приємним бонусом для вас може стати повна безкоштовність доставки.

«Букварик» - найкращий у своїй категорії торгівлі та розповсюдження учбової літератури.

Бо три найголовніших приорітети, на яких базується наша співпраця з Вами - це гнучкість цін, неймовірний професіоналізм наших представників та їх чемність і людяність.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.