Bookvarik.com.ua
Алгебра 9 клас, А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір, вид-во Гімназія

100 грн.

Алгебра 9 класс, А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонский, М.С. Якир, изд-во Гимназия

100 грн.

Алгебра 9 клас. Підручник для класів з поглибленим вивченням математики, А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір, вид-во Гімназія

110 грн.

Підручники для 9 класу в «Букварику» за новою програмою

На складі магазину завжди є в наявності підручники за 9 клас з алгебри, геометрії, фізики, хімії, правознавства, історії, біології та інших предметів. Книги відповідають новій навчальній програмі і представлені україномовними і російськомовними виданнями.

Для кожної дисципліни Міністерством освіти і науки України затверджено декілька різних підручників. Зазвичай школи самі обирають літературу, за допомогою якої учні 9 класів здобуватимуть знання. Інтернет-магазин «Букварик» дає можливість купити все, що потрібно, в одному місці.

Швидка доставка шкільних підручників за 9 клас у всі населенні пункти України

У кожному місті, містечку чи селі живуть школярі. Щоб доставляти їм замовлення у найкоротший термін, наш магазин налагодив співпрацю з більшістю поширених поштових компаній України. Вам потрібно лише обрати найзручнішу у запропонованому списку. Це може бути:

 • УкрПошта;
 • Автолюкс;
 • Нова Пошта;
 • Євроекспрес;
 • Нічний експрес;
 • Делівері;
 • Mіст Експрес;
 • інТайм;
 • транспортна компанія <САТ>.

Розрахунок приймається готівковим і безготівковим способом. Якщо послуги транспортної служби включають післяплату, можна скористатися такою можливістю. Маємо зазначити, що для покупок на суму до 100 грн обовязкова передплата.

У межах Харкова та по Україні надається безкоштовна доставка товарів вартістю понад 1000 грн.

У нас низькі ціни на книги для 9 класу та додаткові знижки

Купувати підручники для 9 класу за допомогою інтернет-магазину «Букварик» зручно та вигідно. Спокійно переглянувши асортимент, ви оберете все необхідне, не виходячи з дому.

Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на шкільні підручники за 9 клас, що є нижчими, ніж у більшості роздрібних крамниць.

Постійним покупцям і оптовим клієнтам, таким як школи, вчителі, батьки, що самостійно купують навчальну літературу своїм дітям, ми радо надаємо додаткові знижки.

Збережіть свій час, замовте шкільні підручники для 9 класу у «Букварику».


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2019.