Bookvarik.com.ua

Хрестоматії з української та зарубіжної літератури 8 клас за новою програмою

Вивчаючи мову та літературу світових та українських творців пера, наші діти матимуть нагоду познайомитися загалом зі всіма творіннями, в цілому, поверхнево.

Хрестоматії ж з усіх цих учбових дисциплін знайомлять восьмикласників з творами співвідносно зі шкільною програмою у повному об'ємі та обсязі. Це потрібно для того, щоб учень усією своєю душею переймався задумом авторів, співчував та замислювався над вчинками, мотивами цих вчинків головних героїв великих творінь: як сучасності, так і минулих років.

Ви маєте нагоду допомогти Вашому учню краще засвоїти шкільний матеріал, якщо купите підручники-хрестоматії з української та зарубіжної світової літератури для восьмих класів загальноосвітніх навчальних закладів саме в нашому інтернет-магазині учбової літератури "Букварик", який завжди на верхніх шпальтах інтернет-простору.

Це стало можливим завдяки нашому, більш ніж 20-річному досвіду роботи зі шкільною літературою, професіоналізмом та чемністю наших представників, нашою самовідданою працею у пошуках саме нових підручників, які задовольнять усі Ваші запити та побажання.

Ми пропонуємо хрестоматії виключно за новою програмою. Усі вони затверджені Держстандартом України та виконані дуже якісно; чіткий, розбірливий шрифт призваний донести до учнів інформаційну складову примірників без усіляких можливих спотворень.

У кожному з підручників наприкінці існують тести для самоконтролю: поточного та кінцевого. За допомогою цього самоконтролю учні зможуть самостійно визначити рівень своїх знань, умінь та навичок з української та зарубіжної літератури.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.