Bookvarik.com.ua

Збірники завдань ДПА 9 клас 2022

Державна підсумкова атестація охоплює всіх випускників 9 класів 2022 року. Обов'язковими дисциплінами, з яких проводять підсумкові контрольні роботи, є українська та іноземна (у більшості випадків англійська чи німецька) мови, математика (включає завдання з алгебри і геометрії), географія, біологія. Спеціалізовані школи можуть обрати інший профільний для закладу предмет замість іноземної мови, наприклад, правознавство або літературу.  

Для підготовки до контрольних у пригоді стануть спеціальні збірники завдань для 9 класів з ДПА 2022. «Букварик» пропонує нові видання поточного року з основних шкільних предметів, знання з яких підлягають перевірці:  

  • географії;
  • біології;
  • математики;
  • української мови;
  • англійської та німецької мов;
  • історії України.   

Купіть потрібні примірники, і ви напевно знатимете, які питання можуть зустрітися під час іспиту. Визначивши свої слабкі місця, ви спрямуєте зусилля в правильному напрямку.  

Збірки завдань з ДПА для 9 класу від 2022 ріку також будуть корисними вчителям. Ви зможете підібрати своїм учням максимально корисні вправи, що охоплюватимуть важливі теми і допоможуть вдало пройти державну підсумкову атестацію. 

Асортимент «Букварика» з навчальної літератури для 9 класів до державної підсумкової атестації 2022 року

Аби підібрати і купити книжки, вам знадобиться інтернет і ноутбук. Зручний каталог поділено на тематичні підрозділи. Тож ви без зайвих зусиль знайдете необхідні посібники для 9 класів з ДПА 2022 року.  

Оформіть замовлення онлайн, і в найкоротший час вам зателефонує співпрацівник магазину для з'ясування всіх деталей.  

Використовуючи поширену мережу популярних поштових перевізників, серед яких УкрПошта, Нова Пошта, ми відправляємо посилання з Харкова у всі куточки України. Підручники та інша шкільна література доступні кожному жителю держави за вигідними цінами.  

Покупки, сумарна вартість яких більша від 1000 гривень, безоплатно доставляємо у будь-яку точку Харкова.  

Розрахуйтеся за допомогою банківських переказів та карток. Якщо сумарна ціна обраного товару складає 300 грн. і більше скористайтеся післяплатою.  

Представників шкіл, батьківських комітетів, оптових клієнтів і постійних покупців чекає приваблива система знижок.  


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.