Bookvarik.com.ua

Підручники з інформатики для 9 класів за новою програмою у «Букварику»

Інформатика, як учбова дисципліна, необхідна для того, щоб отримати базові навички роботи з комп'ютером, є на даній стадії розвитку науки і техніки саме тим шкільним предметом, котрий потрібно вивчати ретельно та наполегливо для того, щоб досягти успіху в усьому подальшому житті.

Підручники з інформатики для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які пропонує до Вашої уваги інтернет-магазин учбової літератури "Букварик", завжди допоможуть Вашим учням у процесі досягнення вищевказаної мети.

Бо саме вони несуть головне навантаження в учбовому процесі, пропонуючи для опанування базовий навчальний матеріал Навчально-методичного комплекту з вивчення інформатики у старшій школі.

Разом з підручниками школярі-дев'ятикласники отримають рунтовні, міцні, закріплені та розширені пізнання у сфері співпраці з комп'ютером; зможуть послідовно та впевнено розвинути свою творчу уяву та фантазію, досягти бажаного результату у практичному сенсі слова.

Наш сайт пропонує лише нові підручники згідно нині діючого стандарту шкільної програми.

Підручники завжди мають дуже гарну якість виконання; поліграфічний друк сприяє чіткому та розбірливому донесенню до школяра вмінь та навичок з предмету.

Яскрава, приваблива обкладинках та добре продуманий й переданий смисловий зміст, призвані розбудити у школяра потяг до знань у необхідному обсязі.

У дев'ятому класі разом з нашими примірниками-помічниками у добрій справі, школяр буде ознайомлюватись з інформаційними процесами та системами і дізнаються про наступне:

  • Як кодують різноманітні повідомлення; які бувають об'єкти інформації.
  • Поняття про інформаційну культуру та інформативні компетентності знімуть з себе завісу таємності для учнів старшої школи.
  • Яке застосовується апаратне забезпечення інформаційних систем.
  • Як зберігати та обробляти інформацію. Ввід та вивід інформації з комп'ютера.
  • Програмне забезпечення комп'ютерних систем. Що є по суті операційна система та які її функції. Інтерфейс користувача операційної системи.
  • Як грамотно організувати пошук інформації в Інтернеті.

На ці, та ще на дуже багато питань у даній галузі, дадуть чіткі та послідовні відповіді наші чудові підручники з інформатики для 9 класів ЗНЗ.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.