Bookvarik.com.ua

Підручники для четвертого класу з образотворчого мистецтва

У четвертих класах загальноосвітніх навчальних закладах вимоги до учнів стають трохи більшими, ніж у більш ранній період навчання.

Це відбувається саме тому, що цей клас є перехідним між початковою та середньою школою. Учні дорослішають; виклики стають значно серйознішими. Окрім того навчальна програма постійно оновлюється в сторону її ускладнення. Все це не має Вас бентежити, наші вельмишановні потенційні покупці - бо ми знаходимося завжди поруч.

Інтернет магазин «Букварик» пропонує купити нові шкільні підручники з образотворчого мистецтва для 4 класів згідно нині діючого учбового процесу.

Мистецтво взагалі - це така сфера людського самовираження, де яскраво виражений хист робить його носія людиною, по праву затребуваною та оціненою суспільством.

Розвинути природні таланти до рівня самостійного створення художніх образів, навчитися розуміти прекрасне у всіх його проявах; торкнутися чистих та світлих часточок душі кожного з нас кінчиком свого пензлика, або олівця - це є надземні здібності, які потребують невпинного вкладу особистісної енергії та постійного натхнення.

Навчитися створювати образи суто технічно - не є надто складною задачею. Але зуміти передати почуття на клаптику паперу або тканини - підвласно лише суто маленьким геніям.

Такий процес можливий лише за використання якісних підручників для четвертих класів з образотворчого мистецтва, які ми Вам маємо честь запропонувати в якості навчальних посібників для практичної реалізації всього вищесказаного.

Інтернет-магазин «Букварик» пропонує підручники з образотворчого мистецтва для 4 класів за новою програмою.

Наша пропозиція складається з таких пунктів:

  • «Образотворче мистецтво. Для четвертих класів. Посібник друкується на обох мовах: російській та українській.Автори: Калініченко О.В., Сергієнко В.В., (нова програма). Видавничий дім: Освіта»
  • «Мистецтво. Підручник. 4 клас. Автори: Масол Л. Гайдамака О. Очеретяна Н. В. Видавництво: Генеза»
  • «Образотворче мистецтво. Підручник, 4 клас. Автор: Власова В, Видавництво: Грамота»

Пропоновані підручники, реалізуючи змістові лінії в освітній галузі «мистецтво», вміщують в собі дидактично-художній матеріал, який складається із шедеврів українських та зарубіжних митців; а також різноманітні зразки творчості народних умільців.

Дві форми подачі учбового матеріалу: мінімізована кількісно-текстова інформація відповідно до вікових особливостей учнів початкової школи; та навчальні (дидактичні) малюнки: зображення поетапного виконання практичного завдання з образотворчого мистецтва, малюнки-схеми - слугують меті кращого, якіснішого та глибшого засвоєння матеріалу наших примірників.

Підручники рекомендують обов'язкове виконання школярами таких видів діяльності, як: сприймання, аналіз та інтерпретація мистецьких творів у всіх напрямках мистецтва, передбачених учбовим процесом: музичного; театрального; візуального; кіномистецтва, тощо.

Передбачені також практичні методи навчання: гра на дитячих інструментах; спів пісень; пластична та ритмічна імпровізація; власноручне створення композицій у графіці, живопису, декоративному мистецтві, скульптурі, та інших базових видах мистецтва.

В інтернет-магазині «Букварик» - гарні ціни та умови співпраці, співпрацюючи з нами, оптові клієнти зможуть отримати:

  • ціни від виробника книжкової продукції;
  • якісне, професійне та швидке обслуговування;
  • величезний асортимент посібників по новітній програмі;
  • зручну доставку до місця їхнього перебування, від перевізників (за умови використання їх сервісу).

Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.