Bookvarik.com.ua

Робочі зошити з 1-го по 11-і класи за новою програмою

Кожен учень від першачка до випускника вчиться за загальнообов'язковим та спеціалізованими підручниками та зошитами. Підручники безсумнівно є головними знаряддями для отримання грунтовних знань. Але не можна скидати з рахунків і такі, не менш важливі речі, як різні допоміжні зошити. Зошити бувають з лабораторних, практичних та для самостійних робіт. Але в даному випадку нас цікавлять робочі зошити. Робочий зошит - це: необхідна річ в складі навчально-методичного комплекту по різним класам та дисциплінам. Він допомагає краще засвоїти граматично-лексико-орфографічний матеріал за допомогою різних вправ та завдань.

Наш інтернет-магазин на вибір пропонує купити робочі зошити по всім класам та багатьом предметам загальноосвітньої школи з українською та російською мовами навчання. Ми маємо співробітництво з багатьма загальновідомими українськими видавництвами, які працюють у галузі навчально-просвітницької шкільної літератури.

Це такі заслуговуючи поваги видавництва, як:

  • «Генеза»
  • «Освіта»
  • «Грамота»
  • «Ранок»
  • «Основа»
  • «Підручники і посібники»
  • «Богдан»
  • «Торсінг»
  • «Лібра Терра»
  • «Гімназія»

Наші робочі зошити для школярів завжди нові та доповнені згідно з поточною шкільною програмою - цьогорічною обов'язково! В них є усі досягнення научно-педагогічного досвіду на даний час.

Наш сайт завжди крокує в ногу з часом. Ми пропонуємо великий вибір робочих зошитів, різних по змісту, але направлених на одну мету - дати нашим школярам базові та поглиблені знання з різних предметів та дисциплін.

Також ми пропонуємо гнучку систему знижок, що буде приємним бонусом для оптових покупців та представників батьківських комітетів та вчителів займаючихся придбанням шкільної літератури самостійно.

Ми співпрацюємо з різними фірмами по доставці нашої продукції в те місце, де ви нині знаходитесь. Вам не треба нікуди їхати. По вашому проханню наш представник зв'яжеться з вами в найкоротші терміни часу. Його професійний рівень, обізнаність в сфері навчально-методичного процессу та коректність в поведінці приємно Вас здивує - ми в цьому впевнені!

Кожен куточок нашої прекрасної країни не залишиться без уваги, необхідної для доставки нашого товару. Ваші замовлення будуть виконані та доставлені такими перевізниками, як: «Нова пошта» та «УкрПошта».

Різні способи оплати: надають зручності в фінансовій частині наших взаємовідносин з Вами

Якщо сума вашого заказу перевищує 100 гривень можлива післяплата.

Також, якщо сума вашого заказу перевищує одну тисячу гривень, ми гарантуємо безкоштовну доставку по Україні та місту Харкову.

Очікуємо ваші замовлення з нетерпінням. Будемо раді співробітництву з кожним з Вас.

Зручності багаторічного нашого досвіду в галузі шкільної літератури, маємо надію, сподобаються усім співпрацюючим з нами клієнтам.

   


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.