Bookvarik.com.ua

Підручники для третього класу з англійської мови

Зараз у загальноосвітніх навчальних закладах з новими підручниками не все так просто. Шкільні бібліотеки переповнені зачасту застарілими посібниками; майже всі вони у занедбаному стані. Ваш же Школярик повинен отримувати освіту, використовуючи лише акуратні, оновлені, та приємні на зовнішній вигляд підручники.

Саме тому Вам потрібно звертатися до нашого інтернет-магазину «Букварик»!

В інтернет-магазині «Букварик» є найновіші та найякісніші підручники з англійської мови для третіх класів

Наша пропозиція складається з примірників: як для загальноосвітніх навчальних закладів; так і для шкіл з поглибленим вивченням англійської мови:

  • «Англійська мова. Підручник для третього класу. Автор: Карп'юк О.Д»
  • «Англійська мова, 3 клас (для спеціальних шкіл з поглибленим вивченням). Автори: Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В., Видавництво: Генеза»
  • «Англійська мова для третього класу. Автор: Несвіт А.М. Видавництво: Генеза»

Наші підручники виконані у гарній якості поліграфічного друку. Яскраві малюнки усередині роблять процес засвоєння знань цікавішим та захоплюючим. А тверда та надійна обкладинка, зроблена згідно з вимогами Держстандарту України від Міністерства освіти та науки, буде служити ліпшим гарантом довготривалості її використання впродовж усього навчального року.

В підручниках з англійської мови для третього класу використовується авторська концепція позитивної вмотивованості учнів молодшої школи до засвоєння матеріалу з даної навчальної дисципліни.

Разом з робочим зошитом, посібником для вчителя та іншими довідково-додатковими матеріалами; наші підручники складають інтегрований курс з вивчення англійської мови з використанням комунікативно-ігрової методики.

Посібники складаються з семи-восьми розділів, враховуючи вікові особливості учнів початкової школи та різний рівень їх індивідуальної підготовки до вивчення предмету. Розділи побудовані за тематико-ситуативним принципом.

Учбовий матеріал підібрано та скомпоновано таким чином, щоб досягнути забезпечення інтегрованого розвитку навичок і вмінь говоріння; аудіювання; читання та письма, застосовуючи при цьому інтерактивну систему навчання, яка позитивно впливає на учнів, даючи необхідний позитивний кінцевий результат.

На нашому сайті ви зможете почуватись завжди бажаними гостями!

Запрошуємо до довгострокового співробітництва оптових клієнтів, власників мереж розповсюдження учбової літератури в нашій країні, представників батьківських рад та комітетів, бажаючих зробити оптовий заказ на клас або школу.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.