Bookvarik.com.ua

Підручники для 8 класу за новою програмою з алгебри

У восьмих класах загальноосвітніх навчальних закладів математика підрозділяється на алгебру та геометрію.

Підручники з алгебри, які ми від щирого серця пропонуємо до Вашої уваги, мають за мету познайомити Вашого учня з поняттями квадратного кореня та дійсних чисел, навчать школяра складати та знаходити рішення квадратного рівняння.

В довершення до усього, наші чудові підручники для 8 класів з алгебри, які Ви завжди матимете змогу купити у нашому інтернет-магазині учбової літератури "Букварик", дадуть дітям середньої школи первинні навички та розкриють внутрішній зміст таких понять, як:

  • Функція. 
  • Графік функції.
  • Лінійна функція.
  • Квадратичні функції: у= х в квадраті, та у=х.

Вищевказані терміни є самим серцем алгебри; разом з нашими підручниками, які школяр вивчатиме впродовж усього навчального року, вони стануть легкодоступними для розуміння.

Купити підручники для 8 класу у «Букварику»

Ми запрошуємо до тісної та взаємовигідної співпраці оптові представництва; будемо раді забезпечити нашими чудовими посібниками класи, чи навіть школи. Чекаємо на представників батьківських комітетів-трійок, класних керівників або інших представників оптової чи роздрібної торгівлі на теренах нашої України.

Ми гарантуємо: гарні знижки на ціни, високу якість виконання усіх наших примірників, дружню атмосферу та чуйність до усіляких Ваших побажань.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.