Bookvarik.com.ua

Робочі зошити для десятого класу

Раніше в минулі часи закінчували 10 класів. Саме тому випуск уже близько. Предмети стають над складними, та дуже тяжко себе заставити їх виконувати. Бо подумки школярів вже там, в дорослому житті.

Але ще рано розслаблятися. Нині напевно необхідно зібратися з силами та думками і далі достойно працювати на ниві освоєння знань, необхідних у майбутньому і ми знову пропонуємо допоміжні засоби для досягнення світлої мети: щоб Ваша дитина виросла розумною. Хоча б тому що зараз в нинішній час це конче необхідно. Базові знання отримані з підручників треба закріпити надійно та якісно.

Інтернет-магазин «Букварик» пропонує робочі зошити, зошити для лабораторних та практичних робіт для 10 класу з наступних дисциплін:

  1. Англійської мови.
  2. Німецької мови.
  3. Фізики.
  4. Хімії.
  5. Географії.
  6. Біології.
  7. Економіки.
  8. Математики.

Розглянемо для прикладу декілька робочих зошитів.

Школярам, вивчаючи англійську мову, наш сайт пропонує два типи робочих зошитів. Це автентичний зошит до підручника Оксани Карп'юк та зошит видавництва «Ранок» під редакцією Мясоєдової. Тим же школярам, що вивчають німецьку, як другу іноземну мову, наш інтернет-магазин запропонує робочий зошит до підручника «Hello, Freunde» під редакцією Сотникової Світлани аж з трьох рівнів навчання: профільного, стандартного та академічного.

Видавництво «Ранок» може також запропонувати зошит з біології, в якому школярі вивчають та проводять лабораторно-практичні роботи.

Цими зошитами також охоплені всі три рівні навчання.

Фізика - дуже складна наука, тому Вам на поміч ми пропонуємо зошити для лабораторних робіт та фізичного практикуму під редакцією авторів: Божинова та Кирюхина. Бо вони є багаторічні корифеї цих наук.

Зошит з практичних робіт з географії під редакцією пана Стадника дуже доцільно буде використати заразом з підручником. Бо контурні карти, які йдуть разом із зошитом у комплекті, доповнять атлас, який школярі використовують на всіх заняттях по цій дисципліні.

Ми завжди перші по трьом напрямкам нашої діяльності. Це як ті три кити, що держали в старовину Землю, а саме: професіоналізм; робота завжди на вістрі часу та уважність і чемність нашого персоналу.

Просто, зручно, вигідно купувати у нас усім. Якщо надумали здійснити купівлю, просто натисніть під позицією надпис «в корзину», залишіть нам свій контактний телефон, та оберіть перевізника і наш менеджер по продажам зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.