Bookvarik.com.ua

Підручники з геометрії за новою програмою для 9 класів

Нова шкільна програма у 9 класі, застосування якої передбачається з 2017 р., висуває нові вимоги до учбової літератури у цілому.

Заміна старих підручників на нові може принести багато клопоту тим, хто не дуже володіє інформацією, у пошуках необхідного рішення при виборі відповідного варіанту для навчання власної дитини.

Професійні менеджери з продажу на нашому сайті завжди підкажуть і допоможуть вибрати єдино вірний екземпляр посібника, який завжди задовольнить Ваші потреби.

Підручники з геометрії для 9 класів, які шановний покупець має змогу купити саме у нашому інтернет-магазині учбової літератури "Букварик", завжди є серцем НМК з вивчення геометрії у старших класах загальноосвітніх навчальних закладів.

До навчального комплекту, крім підручника, входять також: робочий зошит, матеріали для вчителя, додаткові та тестові контрольні завдання та вправи.

Усі ці речі ми також пропонуємо до Вашої уваги по дуже низьким цінам та на самих вигідних умовах доставки до Вашого місцезнаходження.

У якому напрямку будуть розвиватися знання геометрії за умови застосування наших чудових підручників?

На порозі дев'ятого класу учні знайомляться з такими темами:

 • Розвязування трикутників.
  Основні поняття та методи розв'язування. Як визначається: синус, косинус і тангенс кутів від 0° до 180 градусів. Тотожності для sin а, cos а, tg а. Теорема для знаходження значень синусів, косинусів. Формули для винаходження повної площі трикутника.
 • Правильні многокутники.
  Побудова правильних многокутників, вимірювання довжини кола та довжини дуги кола. Формули та методи знаходження площі кола та його частин.
 • Декартові координати на площині.
  Поняття рівняння фігури та рівняння кола. Рівняння прямої і метод координат - найліпше рішення для точного визначення місцезнаходження об'єкту чи фігури на площині.
 • Геометричні перетворення.
  Поворот та паралельне перенесення. Перетворення подібності. Гомотетія.
 • Вектори на площині.
  Поняття та дії над векторами; метод знаходження їх координат. Скалярний добуток векторів, правила його винаходження - теореми та формули, необхідні для здійснення цього процесу.
 • Ази стереометрії.
  Взаємне просторове розміщення площин; багатогранники та тіла обертання; формули, методи знаходження їх числових значень.

Таким чином ми бачимо, яку безцінну користь принесуть наші підручники з геометрії для 9 класу при засвоєнні та виконанні умов опанування знаннями учнями старшої школи.

Придбані за шкільною партою вміння та навички зроблять Вашого учня інтелектуально розвинутою людиною, навчать його основам різноманітних видів вимірювань та обчислень їх значення, допоможуть вистроїти власний будинок за всіма правилами геометричного мистецтва.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.