Bookvarik.com.ua

Основи здоров'я: підручники для 3-го класу

Здоров'я нації - це найголовніша тема нашого суспільства. Введення в сучасну шкільну програму таких відносно нових учбових дисциплін, як основи здоров'я - це продовження славетних традицій минулого, коли до здорового образу життя малюків привчали ще з самого юного віку.

Наші підручники для учнів третіх класів загальноосвітніх навчальних закладів допоможуть Вашим дітям зростати сильними, міцними, здоровими, сміливими та життєрадісними.

Оволодіваючи подальшими навичками ЗОЖ, школяр навчиться ще й правилам безпечної поведінки на дорозі, правильному харчуванню, правилам протипожежної безпеки та загальній безпеці при спілкуванні з іншими людьми: ровесниками та старшими за віком.

Посібники вщерть наповнені не тільки теоретичними знаннями з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності; в них присутні також і практичні поради по зміцненню, збереженню власного здоров'я учня.

Різноманітні ігри, ребуси, загадки, фізичні вправи наших підручників доповнюють: додатковий матеріал та рубрика «Для допитливих».

Інтернет-магазин «Букварик». Підручники з основ здоров'я для третього класу. Гарні ціни - гарні умови співпраці

Наша пропозиція складається з таких примірників:

  • «Основи здоров`я. Підручник для третього класу. Автор: Гнатюк О.В., Видавництво: Генеза»
  • «Основи здоров`я, 3 клас. Підручник друкується на обох мовах: українській та російській. Автори: Бех І.Д., Воронцова Т.В., Видавництво: Алатон»

Як і завжди; наші підручники як зовні, так і зсередини не викликають жодних питань: ні до якості виконання - вона на високому рівні; ні до внутрішнього змісту - учбовий матеріал скомпоновано та підібрано таким чином, щоб досягти глибоких, гарантованих знань по даній учбовій дисципліні; зробити ці знання закріпленими та рунтовними.

Враховуючи вікові особливості учнів молодшої школи, у підручнику дуже багато яскравих, різнобарвних малюнків; вони мотивують школяра на більш натхненне та продуктивне засвоєння учбового матеріалу підручників з основ здоров'я для третього класу.

Посібники сприяють формуванню у школярів свідомого та виваженого ставлення до власного життя та здоров'я. Розвиток життєвих навичок, які будуть корисними для здоров'я та гармонійного розвитку Вашої дитини - це також цілі, яких Ви досягнете разом з нашими підручниками.

Оптовим клієнтам, бажаючим зробити заказ на клас, або школу - ми пропонуємо вигідну, гнучку систему знижок цін; швидку доставку до місцезнаходження по вказаному Вами адресу; професійне та чемне обслуговування!


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.