Bookvarik.com.ua

Підручники з хімії для 9 класу у Букварику - нова програма

Хімія - природна гуманітарна наука, яка вивчає сполуки, органічні та неорганічні речовини, тощо.

Підручники з хімії підготовлено згідно нової навчальної програми по цій шкільній дисципліні для сьомих-одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Матеріали, які розглядаються у підручнику:

  • Вода, розчини;
  • Хімічні реакції;
  • Найважливіші органічні сполуки.

Практичні роботи, лабораторні досліди, запитання, вправи, задачі, завдання для позакласного і домашнього експерименту, додатковий матеріал для допитливих, а також словничок хімічних термінів і предметний покажчик наших примірників мають своєю метою досконало навчити дев'ятикласників базовим знанням та вмінням з хімії; привити їм міцні, грунтовні, фундаментальні, розширені та доповнені знання по предмету, навчити їх практично закріпляти теоретичний матеріал підручників.

У тісній співпраці разом з нашими посібниками учні старшої школи зможуть оволодіти знаннями по хімії у повному обсязі, ретельно та досконально працюючи над учбовим матеріалом підручника згідно вимогам Держстандарту України за новою шкільною програмою.

Вигідно купити підручник з хімії для дев'ятих класів Ви можете в нашому інтернет-магазині книжкової продукції "Букварик" і ось чому

  1. Ми гарантовано обіцяємо: найнижчі ціни, гарні умови купівлі та доставки, професійну допомогу у виборі необхідного саме Вам посібника.
  2. Ми пропонуємо придбати підручник у комплекті з робочим зошитом, матеріалами для вчителя, тестами та завданнями для контролю та самоконтролю рівня знань учнів.
  3. Навчально-методичний комплект допоможе школярам глибше та надійніше проникнути у самісіньке серце хімії, зрозумівши її суть, що і є кінцевим результатом вивчення цієї учбової дисципліни.

Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.