Bookvarik.com.ua

Підготовка до школи: розвиваємо пам'ять

Коли дитина готується до школи, їй треба опанувати безліч базових навичок. Це і читання, і письмо, і рахування. Але дуже важливо ще й тренувати пам'ять, логіку та увагу; бо без них подальший процес навчання - марнотратство часу та сил.

Наш інтернет-магазин «Букварик» пропонує наступні примірники допоміжних посібників по розвитку та укріпленню пам'яті: «Логіка, пам'ять та увага». 

Вони друкуються як на російській, так і на українській мовах. Запропонований посібник випускається під редакцією Василя Федієнко видавництвом «Школа». У цій книжці Ви знайдете різноманітні цікаві завдання, виконуючи які, дитина зможе тренувати різні види пам'яті, а саме: зорову та слухову. Посібник призначений також для розвитку логічного мислення, уяви та кмітливості.

Не дуже важкі навчальні теми привчать Вашого малюка до таких необхідних у житті речей, як аналіз почутого чи побаченого; простих та більш складних порівнянь; узагальнення розрізнених фактів у якусь систему. Дитина навчиться виділяти основне та другорядне. Сама книжечка випущена у дуже зручному, невеличкому форматі. Це сприяє тому, що її можна брати завжди з собою в дорогу чи на природу для цікавих та захоплюючих занять у вільний час.

Інтернет-магазин «Букварик» створений людьми, які працюють в галузі розповсюдження учбової літератури вже більше 20 років.

Це вказує на їх неабиякий професіоналізм та вміння рухатися завжди крок у крок разом з часом. Наші посібники завжди виконані за найновішими стандартами та випущені найкращими видавництвами нашої держави.

Головними перевагами співпраці з нами є також завжди приваблива схема купівлі, розрахунків та доставки замовлення до міста призначення. Гнучка система знижок завжди сподобається кожному нашому покупцю.

Якщо Ви виявили бажання щось купити у нас - натискайте «В корзину» нижче обраної позиції товару. Далі залишіть свій контактний номер телефону, або спосіб, як з Вами можна зв'язатися. Наш менеджер по продажам зробить це якнайліпше і в найкоротший час оформить Ваш заказ. Якщо сума заказу перевищує 100 гривень - можлива післяплата.

Якщо ж Ви - оптовий покупець, і сума купленого Вами товару перевищує одну тисячу гривень, ми зможемо домовитися про безкоштовну доставку до міста призначення у межах Харкова, чи то усієї України.

Ми доставляємо замовлення такими фірмами перевізниками як:

  • «Укрпошта»
  • «Нова Пошта»
  • «Автолюкс»
  • «Нічний експрес»
  • «Ін Тайм» та інші.

Ми з радістю чекаємо Вашого візиту до нашого магазину.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.