Bookvarik.com.ua

Загальна підготовка до школи

Нині існує дуже багато різноманітних матеріалів по підготовці дітей до школи. Максимумуваги в них приділяється яскравості та оформленню, щоб воно кидалося в очі. Бо головне на цей момент часу - вигідно і багато продавати. Часто зміст розкривається не повно та не суттєво.

Саме тому наш інтернет-магазин «Букварик» завжди обирає для Вас найкраще та найзмістовніше по внутрішньому наповненню, а не по зовнішньому вигляду.

Ми співпрацюємо лише з професійними та надійними видавництвами. Видавництво «Школа» має майже 20-річний стаж роботи в галузі дошкільної літератури. Саме тому воно є основним постачальником наших пропозицій для Вас та Вашої дитини. Якість саме процесу навчання для нас на першому місці.

Наш сайт по тематиці - Загальна підготовка, запропонує Вам наступні допоміжні посібники для школярів від чотирьох до шести років:

  • Абетка на російській та українській мові.
  • Ми готуємось до школи.
  • Велика книга розвиваючих тестів.
  • Розвиватика, та багато іншого.

Яскраві та гарно оформлені абетки завдяки тому, що мають в собі методику вивчення букв від А до Я; доповнені ще й вивченням рахунку від нуля до десяти. Під редакцією кандидата педагогічних наук Василя Федієнка, саме ці примірники стануть для Вашого маляти першим кроком у світ науки. Як показує час, найліпшою та найвдалішою добіркою з розвитку основних навичок дитини є книжка - «Ми готуємось до школи», російською та українською мовами. Вона складена із чотирьох складових, а саме - вчимося читати, вчимося писати, вчимося мислити та вчимося рахувати. Кожен з цих чотирьох розділів є базовим та обов'язковим для отримання перших та грунтовних знань та навичок.

Коли Ваше маля вже освоїло вище перелічені дисципліни, йому на допомогу прийде наступна наша пропозиція це - Велика книга розвиваючих тестів.

По закону нашої держави Ваша дитина повинна поступати до школи без усіляких тестів. Але не завжди все буває так. Якщо ви віддаєте Ваше маля до престижної або спеціалізованої школи, співбесіда майже неминуча.

Тому саме в пропонованому посібнику ви знайдете ті реальні варіанти тестування, що вже проводилися з дітьми під час їх вступу до школи.

Вінчає цей список запропонованої Вам підготовчої літератури картонна Суперкнига: «Розвиватика». Вона містить в собі методику для спільних занять малюка та його батьків у віці від двох років. «Розвиватика» ставить своєю метою наступні речі: малюк, вивчаючи цю книгу, поповнює свій словниковий запас, розвиває мовлення та мислення, вивчає довкілля, відповідаючи на завдання до малюнків. Робота батьків полягає в тому, що вони на основі розповідей та роз'яснень допомагають з'явитися, розвитися та закріпитися навичкам дитини співвідносно до їх розвитку та віку. Ця чудесна книга має в собі такі розділи, як: абетка, числа та цифри, вивчення тіла людини, його одягу та взуття. Має вона в собі первинні знання про пори року, професії, час, добу. З цією книгою Ваш малюк дізнається цікаві речі про транспорт, диких та домашніх тварин, овочі та фрукти.

Купивши в нас, Ви захочете прийти до нас ще і ще. Бо наш професіоналізм та добре ставлення нікого не залишать байдужими. Гнучка ціна в залежності від масштабу закупівлі Вам сподобається і буде приємним сюрпризом. А швидка доставка до місця призначення товару стане гарним бонусом до покупки .

Щиро, та з радістю і повагою ми чекаємо Вас до себе в гості. Завжди Ваш, інтернет-магазин «Букварик».


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.