Bookvarik.com.ua
Англійська мова 6 кл., авт: Карп'юк О.Д

Англійська мова 6 кл., авт: Карп'юк О.Д

Англійська мова 6 кл., авт: Карп'юк О.Д., видавництво: Астон

170 грн.

Підручники 6 клас за новою програмою для загальноосвітніх шкіл

Не всі бібліотеки забезпечені навчальним матеріалом або часто укомплектовані застарілими книжками та посібниками. У такому разі батьки мають самостійно вирішувати проблему повного оснащення і витрачати на це немало грошей. Інтернет-магазин «Bookvarik» пропонує вигідну альтернативу: купуйте потрібні підручники 6 класу у нас практично за цінами виробника.

Ми пропонуємо:

  • Навчальний матеріал, який відповідає затвердженій цього року навчальній програмі. Більше не потрібно розпитувати продавців про актуальні підручники для 6 класу на нашому сайті розміщені книжки, що задовольняють вимогам Міністерства освіти і науки України.
  • Кожен підручник має гриф МОН України. Це означає, що він написаний професіоналом під потреби та можливості учнів 6-го класу.
  • Дефіцитні видання зі спеціалізованих предметів, які викладають не в кожній школі. До них належать підручники з іноземних мов (німецької, французької), різноманітні хрестоматії та інші книжки.
  • Навчальні матеріали 6 класу для шкіл з поглибленим вивченням якихось предметів. У нас є видання російською та українською мовами, які відповідають програмам загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв.
  • Книжки найвищої якості, виконані з безпечних матеріалів, з чітким друком і гарними ілюстраціями.
  • Безкоштовну доставку в будь-який куточок України.
  • Додаткові матеріали: робочі зошити, готові домашні завдання, атласи, контурні карти.

Ми не обійшли увагою й вчителів в нашому каталозі представлені методичні матеріали для шостого класу.

Замовляйте підручники для 6 класу у необхідній кількості від одного примірника до оптової партії для цілого класу або шкільної бібліотеки. За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.