Bookvarik.com.ua

Контурні карти з історії України

Контурна карта з історії України для загальноосвітніх шкіл містить матеріали, затверджені Міністерством освіти і науки. Кожна контурна карта розрахована на повний навчальний курс з 5 по 11 класи, є додатковим компонентом шкільного процесу, використовується для виконання практичних робіт та поглиблює знання дитини. Контурні карти з історії України, представлені у збірнику, повязані з певним історичним періодом, що дозволяє ефективніше засвоїти знання з предмета.

Контурні карти з історії України зручно купувати разом з атласами на початку нового навчального року. У нашому інтернет-магазині «Букварик» це можна зробити швидко та економно:

  • Вартість товару сформована без додаткових витрат на посередництво та оренди торговельної площі. Тому представлені ціни є мінімальними на території України та серед інших онлайн-магазинів.
  • Замовити товар безпосередньо на сайті дуже просто: заповніть форму покупки, вкажіть в ній контактні дані, тип та кількість товару загальна сума до сплати нарахується автоматично. Щойно ви оформите замовлення, з вами зв'яжеться менеджер.
  • Обирайте зручний варіант доставки контурних карт з історії України Укрпоштою або кур'єрськими службами.
  • Пропонуємо вам кілька варіантів оплати: розрахуйтеся безготівковою електронною карткою, готівкою з кур'єром або передплатіть замовлення в Укрпошті.
  • Якщо у вас виникли питання, задайте їх нашим менеджерам онлайн чи за телефоном.   

На сайті представлений широкий вибір навчальної літератури та методичних посібників, довідників та книг для розвитку вашої дитини. Співпраця з нашим інтернет-магазином вигідне та розумне рішення.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.