Bookvarik.com.ua

Робочі зошити для 4 класу НУШ

Четвертий клас остання сходинка перед «дорослим» життям. Основи читання, математики та письма майже засвоєні, залишилось тільки закріпити матеріал і рушати до середньої школи. Якість уроку багато у чому залежить від книжок, посібників і робочих зошитів для 4 класу.

Пропонуємо зошити для 4 класу з різних предметів. Для кожної дисципліни ми підібрали видання для російсько- та україномовних шкіл, закладів з поглибленим вивченням конкретного предмету або зі спеціалізованою навчальною програмою. У каталозі нашого магазину представлені не тільки збірники вправ відповідно до підручника, а й спеціальні картки для самоперевірки, тренажери, тестові завдання та багато інших допоміжних навчальних засобів.  

Для якісного навчання якісні зошити для 4 класу

Ми замовляємо зошити безпосередньо у виробників, тому гарантуємо найвищу якість і приємні ціни. Ми співпрацюємо з титанами галузі: видавництвами «Освіта», «Лібра терра», «Ранок», «Генеза», «Алатон» та іншими відомими компаніями.  

Усі робочі зошити для 4 класу мають презентабельний вигляд. Обкладинка яскрава та міцна, аркуші щільні. Для дитини у багатьох випадках важливі зовнішні показники: форма, малюнки, яскраві кольори. Усі представлені зошити для 4 класу зацікавлять малюків.  

Кожен робочий зошит для 4 класу є взірцем подання матеріалу для даної вікової категорії. Інформація викладена з використанням різних навчальних прийомів і методів. Одночасно ілюстрації не відволікають учнів від навчального процесу. Така урівноваженість між зовнішнім виглядом і змістом підвищує ефективність уроку.  

Переваги співпраці

Ми прагнемо створити комфортні умови співпраці для кожного клієнта. Пропонуємо купити зошити для 4 класу, не покидаючи дому або робочого місця. Перед покупкою проконсультуйтеся з класним керівником, який точно знає особливості навчальної програми школи вашої дитини.  

Наша співпраця має такі переваги:

  • швидко реагуємо на замовлення та доставляємо у будь-який регіон України за 1-2 дні;
  • весь представлений в каталозі асортимент в наявності;
  • висилаємо замовлення будь-якого обсягу: одиниця товару або велика оптова партія;
  • маємо в асортименті зошити минулих років (замовляйте окремо у менеджера);
  • продаємо виключно якісні посібники.     

Дзвоніть нам, і ми з радістю допоможемо вашій дитині вчитися добре і з задоволенням!


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.