Bookvarik.com.ua
ЗНО 2015: Комплексне видання Біологія. вид-во: Літера

ЗНО 2015: Комплексне видання Біологія. вид-во: Літера

ЗНО 2015: Комплексне видання Біологія. вид-во: "Літера"

65 грн. нет в наличии

ЗНО 2015. Біологія. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. вид-во: ПіП

ЗНО 2015. Біологія. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. вид-во: ПіП

ЗНО 2015. Біологія. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. вид-во: "ПіП"

75 грн. нет в наличии

ЗНО 2015: Експрес-підготовка Біологія. вид-во: Літера

ЗНО 2015: Експрес-підготовка Біологія. вид-во: Літера

ЗНО 2015: Експрес-підготовка Біологія вид-во: "Літера"

50 грн. нет в наличии

Підготовка до ЗНО біологія - які посібники та довідники купити

Підготовка до ЗНО біологіяДля того, щоб підготовка до ЗНО біологія була в радість і принесла «свої плоди», ми рекомендуЄмо звернути увагу на таку літературу:

 • Біологія. Довідник для абітуріЄнтів та школярів з тестовими завданнями. ОхоплюЄ весь матеріал шкільної програми з цього предмету. Теоретичний матеріал супроводжуЄться ілюстраціями. Також, Є тести для самоконтролю та приклади рішення задач. Хочете «прокачати» свої знання зверніть особливу увагу на цей довідник.
 • Біологія. Міні-довідник для підготовки до ЗНО. У даному посібнику міститься багато теорії, схем та таблиць. Дуже зручний та інформативний довідник. Також, Ви можете придбати зошит для підготовки до екзамену і закріплювати свої знання.
 • ЗНО 2018. Біологія. Комплексна підготовка. Видавництво: Підручники і посібники. Абсолютно новий підручник. Треба сказати, що авторам вдалося все поЄднати та зробити його максимально інформативним. ВключаЄ в себе: теоретичний матеріал, приклади розвязування задач, тестові завдання, завдання та відповіді до тестів Зовнішнього Оцінювання. Це називаЄться «all inclusive» чи «всё включено». Замовляючи його, важко буде погано підготуватись до тестування.
 • Тренажер для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Так, тренажери бувають не тільки у спортивній залі. У даному посібнику вміщено 20 тестових завдань. Вони повністю відповідають програмі зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Допоможуть Вам покращити память та ефективно підготуватись до тестування. На старт, увага, руш! Ви ще й досі думаЄте потрібен він Вам чи ні? Відповідь очевидна! А зробити замовлення Ви можете вже зараз.
 • Збірник тестових завдань з біології. Допоможе отримати глибокі знання і підготуватись до екзамену. Також, часто використовуЄться у ліцеях та гімназіях. ВміщуЄ в себе найважливішу інформацію та користуЄться неабияким попитом.
 • Повний довідник для підготовки до ЗНО 2017 з біології. ЗдаЄться, Ви шукали саме його. Допоможе знайти відповіді на усі запитання. Містить багато корисного і цікавого матеріалу. Також, багато прикладів розвязання задач з біології.
 • Біологія. Комплексне видання. ВключаЄ в себе: теоретичну частину, тестові завдання, відповіді до них. Допоможе вивчити основні поняття з курсу біології. Матеріал подаЄться просто та цікаво. Можливо, саме цей підручник допоможе Вам підготуватись до ЗНО максимально ефективно.

Отже, якщо хочете добре здати тести ЗНО з біології обирайте літературу та починайте готуватися. Ціна Вас приЄмно здивуЄ!

А замовити обрані посібники у роздріб чи оптом - Ви можете прямо зараз!

Підготовка ЗНО англійська - також маЄ місце бути. СподіваЄмось, Ви вже знаЄте з чого почати.

Памятайте, насправді все у Ваших руках. Не хвилюйтеся перед тестуванням надто сильно, але й не будьте байдужі. Вже обрали для себе найбільш цікавий та доступний посібник?

До речі, доставка у будь-яке місто країни.

Швидше збирайтесь з думками та на деякий час «занурюйтеся» в чудову науку біологію!

Типові завдання ЗНО з біології по темам з відповідями у збірнику

Типові завдання ЗНО з біологіїЩоб добре виконати завдання ЗНО біологія, треба гарненько підготуватись. Як кажуть, знання робить життя красним. Та воно й вірно!

Отож, на нашому сайті можна знайти багато корисних джерел для ефективної підготовки. Наприклад:

 • Завдання та відповіді на тести ЗНО з біології. Чудовий варіант, який підійде усім учням. Спочатку виконуЄте завдання, потім перевіряЄте свої знання. Безпрограшний спосіб підготовки. Ефективно та зручно.
 • Порада: розплануйте все так, щоб Ви встигали гарненько попрацювати та покращити свої знання, добре відпочивати, зустрічатись з друзями, «заряджатись» позитивними емоціями та, звичайно ж, висипатись.

 • ЗНО 2016. Біологія. Збірник тестових завдань.
 • Допоможе максимально добре підготуватись до ЗНО. Також, за допомогою даного збірника Вам вдасться пригадати все те, що вивчалось у минулих класах. Тести для підготовки до ЗНО з біології Вам так чи інакше знадобляться. Тож зверніть увагу на цей збірник.

  Рецепт успішного написання зовнішнього незалежного оцінювання: не розраховуйте на везіння і починайте готуватись прямо зараз. Магазин «Букварик» вже готовий Вам допомогти та порадувати своїм асортиментом.

 • Не забувайте, що на Вас, також, чекають тести ЗНО географія.
 • Типові тестові завдання. Біологія. За допомогою цього збірника, Ви зможете пройти тести по темам, вивченим раніше, і добре підготуватись до ЗНО з біології. Не залишайте усе на останню хвилину. Час ще Є, тож починайте готуватись!

Отже, на даний момент, Вашим найкращим другом та співрозмовником маЄ бути ПІДРУЧНИК з біології! Який саме обирати тільки Вам.

Не гайте часу: сидите у довгій черзі чи їдете в маршрутці вбирайте нову інформацію! Багато читайте та ставте собі цілі. Хочете вступити на омріяну професію вперед!

Можливо, Ви якраз шукали інформацію на тему : «Завдання ЗНО фізика».

НагадуЄмо, що у магазині «Букварик» Є опт. А доставка можлива у такі міста, як: Харків, Одеса, Київ, Дніпро, Львів та багато інших.

Підготовка до ЗНО з біології 2018

Деякі учні оберуть біологію у якості фахового предмету у майбутній професії, але наразі попереду ЗНО з біології 2018. Тим випускникам, котрі вирішили проходити тестування з цього предмету, знадобиться певна кількість додаткової підготовчої літератури.

Щоб підготовка до ЗНО з біології у 2018 році стала максимально цікавою та ефективною, ми пропонуЄмо:

 • Найновіші збірники з біології до ЗНО 2018 видавництва «Посібники і Підручники». Вони розраховані на комплексне повторення та закріплення вивченого матеріалу. У цих виданнях ви знайдете: тренувальні тести, запитання до кожного розділу, біологічні задачі та приклади їх розвязання, 4 різних варіанти зошитів із тестами, представленими у форматі ЗНО.
 • Підручники з типовими тестовими завданнями. Структура книги та добірка матеріалів розрахована на тренувальний процес і перевірку рівня знань випускника загальноосвітньої та спеціалізованої школи. Більше десяти різновидів завдань, представлених у форматі ЗНО, нададуть змогу заглибитися у процес проходження екзамену. Посібник містить відповіді на всі питання та бланки відповідей як потрібно оформляти для ЗНО з біології .
 • Рідкісні довідники для тих, хто готуЄться до вступу у вищі навчальні заклади. У цих виданнях зібраний увесь навчальний матеріал відповідно до програми загальноосвітніх шкіл, що маЄ також розяснювальні ілюстрації. Довідник стане у нагоді не тільки під час підготовки до ЗНО з біології, але й пізніше, коли відбуватиметься навчання у ВНЗ.
 • Прихильникам експрес-методів закріплення знань пропонуються посібники зі швидкої підготовки, що містять стислу інформацію з більшості основних питань, а також акцентують увагу на ключових моментах шкільної програми. Добре структурований посібник маЄ велику кількість тематичних тестових завдань у форматі ЗНО, теоретичну частину та готові відповіді. Він стане незамінним для самопідготовки та для класної роботи вчителя і учнів.
 • Великий вибір книг з підготовки до минулорічного зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

Уся допоміжна література буде корисною не тільки учням випускних класів, а й вчителям-біологам загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів.

Що чекаЄ покупців у магазині «Букварик»:

 • значний вибір печатних та супровідних матеріалів;
 • вигідні ціни;
 • високий рівень обслуговування;
 • акції, знижки, спеціальні ціни для шановних оптових та постійних кліЄнтів;
 • гарантована якість товару та відповідність його сучасним вимогам;
 • книги від багатьох видавництв;
 • доставка за допомогою відомих перевізників у будь-який куточок країни;
 • можливість готівкового та безготівкового розрахунку;
 • економія часу та коштів: при необхідності придбання навчальної чи художньої літератури вам не потрібно довго ходити і шукати у магазині «Букварик» ви швидко підберете собі все необхідне, не виходячи з дому

Заходьте на наш сайт ми в очікуванні нових надходжень посібників до ЗНО з біології 2018 року.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2018.