Bookvarik.com.ua

Підготовка до ЗНО біологія - які посібники та довідники купити

Підготовка до ЗНО біологіяДля того, щоб підготовка до ЗНО біологія була в радість і принесла «свої плоди», ми рекомендуємо звернути увагу на таку літературу:

 • Біологія. Довідник для абітурієнтів та школярів з тестовими завданнями. Охоплює весь матеріал шкільної програми з цього предмету. Теоретичний матеріал супроводжується ілюстраціями. Також, є тести для самоконтролю та приклади рішення задач. Хочете «прокачати» свої знання зверніть особливу увагу на цей довідник.
 • Біологія. Міні-довідник для підготовки до ЗНО. У даному посібнику міститься багато теорії, схем та таблиць. Дуже зручний та інформативний довідник. Також, Ви можете придбати зошит для підготовки до екзамену і закріплювати свої знання.
 • ЗНО 2022. Біологія. Комплексна підготовка. Видавництво: Підручники і посібники. Абсолютно новий підручник. Треба сказати, що авторам вдалося все поєднати та зробити його максимально інформативним. Включає в себе: теоретичний матеріал, приклади розв'язування задач, тестові завдання, завдання та відповіді до тестів Зовнішнього Оцінювання. Це називається «all inclusive» чи «всё включено». Замовляючи його, важко буде погано підготуватись до тестування.
 • Тренажер для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Так, тренажери бувають не тільки у спортивній залі. У даному посібнику вміщено 20 тестових завдань. Вони повністю відповідають програмі зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Допоможуть Вам покращити память та ефективно підготуватись до тестування. На старт, увага, руш! Ви ще й досі думаєте потрібен він Вам чи ні? Відповідь очевидна! А зробити замовлення Ви можете вже зараз.
 • Збірник тестових завдань з біології. Допоможе отримати глибокі знання і підготуватись до екзамену. Також, часто використовується у ліцеях та гімназіях. Вміщує в себе найважливішу інформацію та користується неабияким попитом.
 • Повний довідник для підготовки до ЗНО 2022 з біології. Здається, Ви шукали саме його. Допоможе знайти відповіді на усі запитання. Містить багато корисного і цікавого матеріалу. Також, багато прикладів розв'язання задач з біології.
 • Біологія. Комплексне видання. Включає в себе: теоретичну частину, тестові завдання, відповіді до них. Допоможе вивчити основні поняття з курсу біології. Матеріал подається просто та цікаво. Можливо, саме цей підручник допоможе Вам підготуватись до ЗНО максимально ефективно.

Отже, якщо хочете добре здати тести ЗНО з біології обирайте літературу та починайте готуватися. Ціна Вас приємно здивує!

А замовити обрані посібники у роздріб чи оптом - Ви можете прямо зараз!

Типові завдання ЗНО з біології 2022 по темам з відповідями у збірнику

Типові завдання ЗНО з біології

Деякі учні оберуть біологію у якості фахового предмету у майбутній професії, але наразі попереду ЗНО з біології 2022. Тим випускникам, котрі вирішили проходити тестування з цього предмету, знадобиться певна кількість додаткової підготовчої літератури.

Щоб підготовка до ЗНО з біології у 2022 році стала максимально цікавою та ефективною, ми пропонуємо:

 • Найновіші збірники з біології до ЗНО 2022 видавництва «Посібники і Підручники». Вони розраховані на комплексне повторення та закріплення вивченого матеріалу. У цих виданнях ви знайдете: тренувальні тести, запитання до кожного розділу, біологічні задачі та приклади їх розв'язання, 4 різних варіанти зошитів із тестами, представленими у форматі ЗНО.
 • Підручники з типовими тестовими завданнями. Структура книги та добірка матеріалів розрахована на тренувальний процес і перевірку рівня знань випускника загальноосвітньої та спеціалізованої школи. Більше десяти різновидів завдань, представлених у форматі ЗНО, нададуть змогу заглибитися у процес проходження екзамену. Посібник містить відповіді на всі питання та бланки відповідей як потрібно оформляти для ЗНО з біології .
 • Рідкісні довідники для тих, хто готується до вступу у вищі навчальні заклади. У цих виданнях зібраний увесь навчальний матеріал відповідно до програми загальноосвітніх шкіл, що має також роз'яснювальні ілюстрації. Довідник стане у нагоді не тільки під час підготовки до ЗНО з біології, але й пізніше, коли відбуватиметься навчання у ВНЗ.
 • Прихильникам експрес-методів закріплення знань пропонуються посібники зі швидкої підготовки, що містять стислу інформацію з більшості основних питань, а також акцентують увагу на ключових моментах шкільної програми. Добре структурований посібник має велику кількість тематичних тестових завдань у форматі ЗНО, теоретичну частину та готові відповіді. Він стане незамінним для самопідготовки та для класної роботи вчителя і учнів.
 • Великий вибір книг з підготовки до минулорічного зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

Уся допоміжна література буде корисною не тільки учням випускних класів, а й вчителям-біологам загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів.

Що чекає покупців у магазині «Букварик»:

 • значний вибір печатних та супровідних матеріалів;
 • вигідні ціни;
 • високий рівень обслуговування;
 • акції, знижки, спеціальні ціни для шановних оптових та постійних клієнтів;
 • гарантована якість товару та відповідність його сучасним вимогам;
 • книги від багатьох видавництв;
 • доставка за допомогою відомих перевізників у будь-який куточок країни;
 • можливість готівкового та безготівкового розрахунку;
 • економія часу та коштів: при необхідності придбання навчальної чи художньої літератури вам не потрібно довго ходити і шукати у магазині «Букварик» ви швидко підберете собі все необхідне, не виходячи з дому

Заходьте на наш сайт ми в очікуванні нових надходжень посібників до ЗНО з біології 2022 року.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.