Bookvarik.com.ua
Всесвітня історія 8 кл., Подаляк Н. Г., Видавництво: Генеза

60 грн. нет в наличии

Всемирная история 8 кл., Подоляк Н. Г., Видавництво: Генеза

60 грн. нет в наличии

Підручники зі всесвітньої історії для 8 класів - нова програма у «Букварику»

У восьмому класі загальноосвітніх навчальних закладів всесвітня історія охоплює період: від середньовіччя до початку 18-го століття. Це період Великих географічних відкриттів та становлення капіталістичних відносин. Епоха від доколумбової Америки аж до появи на мапі світу Російської імперії та підписання Конституції США; славетні часи одвічних війн та не менш глобальних примирень.

Вивчати всесвітню історію учням-восьмикласникам буде значно краще разом із вірними помічниками та товаришами - нашими чудовими підручниками які Ви завжди зможете придбати на умовних полицях нашого інтернет-магазину учбової літератури.

Ми пропонуємо до Вашої уваги виконані лише в найкращій якості підручники та посібники.

Різнобарвне оформлення обкладинки та змістовний внутрішній світ наших примірників спонукають учнів до більш ретельного опанування знаннями зі всесвітньої історії.

За допомогою пропонованих магазином "Букварик" підручників восьмикласники більше дізнаються про наступні речі:

  • становлення нової європейської науки, культури (бароко), та освіти;
  • гуманістичні ідеї у творах Еразма Роттердамського;
  • реформація та контрреформація в Німеччині;
  • формування абсолютної монархії у Франції;
  • учні отримають уявлення про англійську революцію, визвольну боротьбу у Нідерландах та більш дізнаються про подробиці Тридцятилітньої війни у Європі 1618-1648 років.

Запрошуємо до співпраці власників книгарень, розповсюджувачів учбової літератури на теренах нашої держави. Пропонуємо гарні умови, взаємовигідне приємне спілкування, швидку та надійну доставку заказаного товару до місця Вашого знаходження у найкоротший термін часу.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.