Bookvarik.com.ua

Німецька мова: підручники за новою програмою для пятого класу

Англійська мова заполонила весь світ, але і німецьку мову вивчати також дуже важливо, бо Німеччина завжди буде центром Євросоюза - найбільш великого політичного обєднання у самісінькому серці Європи.

Саме тому Ви маєте добру нагоду купити підручники з німецької мови для п'ятих класів: як для загальноосвітніх, так і для спеціалізованих навчальних закладів з поглибленим вивченням цієї іноземної мови - у нашому інтернет-магазині книжної продукції "Букварик" за дуже привабливими цінами, та з гарними умовами доставки до місця Вашого знаходження у кожен куточок нашої рідної України.

Ми пропонуємо на Ваш розсуд наступні примірники:

  • Німецька мова (Перший рік навчання) 5 клас. Підручник. «H@llo, Freunde!» Автори: С. І Сотникова, Т. Ф. Білоусова. Видавництво: Ранок;
  • Німецька мова для п'ятого класу. (П'ятий рік навчання). Підручник. Автори: Сотникова С. І, Гоголєва Г. В. Видавництво: Ранок;
  • Німецька мова, 5 клас (для спеціальних шкіл з поглибленим вивченням німецької мови). Горбач Л.В., Трінька Г.Ю., Видавництво: Генеза;
  • Німецька мова 6 клас (для шкіл з поглибленим вивченням німецької мови), автори: Горбач Л.В., Трінька Г.Ю.;
  • Німецька мова. Підручник. 5 клас (перший рік навчання). Автор: Сидоренко М. Палій О. Видавництво: Грамота.

Усі наші підручники виконані дуже якісно, з гарним поліграфічним друком. Яскрава та приваблива обкладинка вмотивує учня до більш приємного та ретельного вивчення навчального матеріалу посібників. По внутрішньому змісту наші підручники завжди відповідають вимогам Державного стандарту базової та повної середньої освіти. Посібники містять у собі вправи з чотирьох видів мовленнєвої діяльності у грамотному поєднанні.

Структурний зміст підручника має добру нагоду допомогти вчителю самостійно збалансувати навчальний матеріал у творчому напрямку, дозволить диференціювати його та доповнювати в залежності від особливостей та умов, рівня підготовки класового колективу. Мовленнєві зразки граматики подані у підручнику дуже вдало, ситуативно вмотивовані у цілому. Запропоновані авторами комунікативні методи навчання гарно вплинуть на процес засвоєння матеріалу п'ятикласниками.

Тексти у складі видання підібрані таким чином, щоб врахувати принципи естетичної, культурної та психолого-педагогічної доцільності.

Граматичний довідник та німецько-український словник наприкінці підручника призвані значно полегшити та закріпити опанування учнями цією іноземною мовою.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.