Bookvarik.com.ua

Робочі зошити для 11 класу

І ось вона, довгоочікувана мить. Наші школярі стали вже майже дорослими. Назва «випускний клас» мовить сама за себе. Попереду їх чекають найскладніші учбові дисципліни, тому виникає потреба зібрати всі свої сили та волю в кулак. Швидко час промайне, не за горами вже випускні іспити. Необхідно ретельніше вчитись, глибоко опановувати базову навчальну програму по підручникам за допомогою робочих зошитів.

Як і завжди наші зошити охоплюють майже усі дисципліни на трьох рівнях підготовки учнів. Профільний рівень надає поглиблені спеціальні знання. Рівень стандарту, як і академічний рівень, є загальнообов'язковим для школярів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Наш інтернет-магазин «Букварик» пропонує учням допоміжні посібники з таких основних дисциплін, як англійська та німецька мова; фізика, хімія, біологія та інші.

Наш сайт, як завжди, запропонує Вам якісні та сучасні вироби книжкової індустрії за помірними цінами.

Розглянемо зміст деяких робочих зошитів для прикладу.

Зошити з англійської мови в наявності двох типів в залежності від авторів підручників, по яким навчається школяр.

Це примірник фірми «Лібра Терра», що вважається автентичним. Редактором цього посібника виступають Оксана Карп'юк та В. Павлюк.

Також відоме видавництво «Ранок» пропонує свій варіант робочого зошиту під редакцією Мясоєдової. Обидва ці зошити направлені на поглиблення знань по предмету англійської мови, і закріплення матеріалу, наданого підручниками.

Зошит з німецької мови, яку школяр може вивчати як другу іноземну, називається «Hello, Freunde», маючи відношення до підручника під редакцією Сотникової. Він містить цікаві творчі завдання, які дають учням можливість вивчити їх в класі та закріпити дома. Оскільки запропонованих завдань, ребусів, кросвордів дуже багато - педагоги мають можливість надавати їх в тому обсязі, що співвідносний до рівня знань школяра.

До традиційного зошиту з лабораторно-практичних робіт з біологі добавлено новий зошит по предмету «Екологія». Це дуже перспективна галузь, яка надає великі шанси школяру знайти саме своє місце в житті.

Дуже складну науку - фізику наші допоміжні посібники пропонують освоїти грунтовніше. Ми маємо два примірники: збірник задач по фізиці видавництва «Ранок» під редакцією Божинової, Кірюхіної та Сарій; та зошит з лабораторних робіт та фізичного практикуму, котрий, можливо, допоможе розпочати власну научно-дослідну працю.

Наші ціни порадують Вас гнучкістю та доступністю. Оптовим покупцям як завжди знижка та безкоштовна доставка заказу на суму вище 1000 грн.

Доставка вибраного Вами товару до місцезнаходження замовника проводиться за допомогою відомих фірм-перевізників: Укрпошта, Нова Пошта, Інтайм та іншіх.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.