Bookvarik.com.ua

Позакласне читання для 4-го класу

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина була начитаною, тямущою, гарно розвиненою інтелектуально - тоді наші підручники з позакласного читання 4 клас - саме для Вас.

Бо лише книга може дати саме знання, а не інформацію; яку увеликому об'ємі надають персональні комп'ютери та мобільні планшети. А знання відрізняється від інформації тим, що лише воно осідає в голові навічно. Тільки знання, а не інформацію, можна з успіхом застосовувати на практиці.

Слідством вищесказаного є той факт, що звичка багато читати - не стільки право, скільки майже обов'язок кожного школяра. Бо саме читання розвиває уяву, творчі здібності, схильність до роздумів та аналізу; формує читацькі навички.

Позакласне читання за межами шкільних коридорів значно покращить мовленнєві навички учня, зробить його словарний запас багатшим та різноманітнішим, навчить дитину співчувати героям прочитаних творів; вмінню ставити себе на місце іншого; крок за кроком зліпити з себе людину з великої літери.

У нашому інтернет-магазині «Букварик» - підручники з позакласного читання для четвертих класів у величезному асортименті.

Ми пропонуємо на вибір велику кількість примірників саме з цієї учбової дисципліни:

 • «Веселий струмочок. Позакласне читання. Підручник для четвертого класу. Автор: Гребенькова Л. О. Видавництво: Ранок; з міста Харкова»
 • «Золотий віночок. Хрестоматія для додаткового читання у 4 класах. На російській мові. Автор: Попова Н.Н. Видавництво: Ранок»
 • «Кошичок: Літня хрестоматія для майбутніх пятикласників, автор: Бабаєва Л. П.»
 • «Моя домашня читальня, 4 клас. Позакласне читання. Автор: Савченко О. Я.
  Видавничий дім: Освіта»
 • «Я люблю читати, 4 клас. Посібник з літературного читання. Автор: Савченко О. Я.
  Видавництво: Освіта»
 • «Позакласне читання. 4 клас. Автор: Бикова І. А. Видавництво: ПЕТ»
 • «Читаємо на уроці та вдома. Книга по літературному читанню. Посібник друкується на російській мові. Автори: Гавриш Н. Маркотенко Т. Видавництво: Генеза»
 • «Позакласне читання для четвертих класів. Автор: Мишина Л.С. На російській мові. Видавництво ПЕТ»
 • «Перлинка. Книга з літературного читання, 4 клас. Автор: Науменко В.О.
  Видавництво: Генеза»
 • «Дивосвіт України: Скарбничка народного слова 1 - 4 клас. Автор: Агаркова І. П.
   Видавництво: Ранок», та багато інших.

Різнобарв'я кольорів обкладинки заохотить малюка до більш натхненого засвоєння учбового матеріалу по цій дисципліні.

Література з позакласного читання містить різноманітні зразки усної народної творчості; з якими дитина з радістю ознайомиться. Посібники сприяють розширенню кругозору та світогляду дитини; знайомлять, як: з видами усної народної творчості; так і з історією та традиціями нашого українського минулого та сьогодення. Підручники виховують в учнях свідомого читача; вчать правильному відношенню до своєї Батьківщини; своєї землі, та свого народу.

Купити в нашому онлайн-магазині «Букварик» посібники з позакласного читання для 4-го класу дуже вигідно та просто.

Оптовим представникам ми пропонуємо гнучкі знижки; якісне та швидке обслуговування; професіоналізм в підборі потрібних примірників.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.