Bookvarik.com.ua

Довідники та навчальні посібники

При навчанні у школі підручники, звісно, найголовніша річ. Але і без допоміжних посібників обійтись нині дуже важко. Шкільна програма з кожним роком стає ще розширенішою та найповнішою, різноманітними ускладнюючіми матеріалами, які необхідно засвоїти.

Тут в пригоді стають усілякі допоміжні засоби. Це можуть бути як посібники з контролю знань, так і збірники завдань та тестів. У нашому випадку ми поговоримо про такі допоміжні примірники, як довідники та навчальні посібники. Саме їх наш магазин «Букварик» і пропонує Вам на теренах Інтернету.

Довідники та навчальні посібники для молодшої, середньої та старшої школи

Посібники для молодшої школи охоплять такі досліджувані дисципліни як: математика, навколишній світ, англійська мова, українська мова та література; російська мова та література.

Для школярів - початківців ми пропонуємо такі цікаві перлинки, як, наприклад: англійська читанка, зміст якої складають казки та оповідання суто на англійській мові. Це навчить школярика вільному спілкуванню на іноземній мові, поліпшить його навички читання. Або дуже гарна позиція під назвою «Моя планета Земля», ознайомившись з цією чудовою книжкою, школярик зможе розширити свій кругозір та поповнити знання про навколишній світ.

Також для молодшої шкільної групи ми пропонуємо різноманітні збірники диктантів, правопис та таблиці зі схемами на обох мовах: українській та російській.

Значно більше пропозицій ми маємо по категорії середньої та старшої школи співвідносно до кількості вивчаємих дисциплін.

Тут ми пропонуємо багато навчальної та допоміжної літератури, як для школярів, так і для майбутніх абітурієнтів

Пропозиціями для школярів є надруковані видавництвом «Ранок» примірники із серії «Рятівник» на російській та українській мовах майже по всім шкільним предметам. Курс у визначеннях, схемах, таблицях допоможе школяру закріпити знання, отримані з базових підручників.

Посібниками для абітурієнтів є гарно та якісно оформлені довідники, які охоплюють повний курс по даній дисципліні за весь період навчання. Також ці примірники призначені для того, щоб допомогти Вашій дитині гарно підготуватися до ЗНО.

Дуже багато уваги приділено таким важливим при іспитах та вступі у вищий навчальний заклад дисциплінам, як українська мова та математика.

Для учнів сьомого класу згідно з новою програмою навчання ми запропонуємо вам оновлені посібники з алгебри та геометрії під редакцією Мерзляка, випущені видавництвом «Гімназія».

Чекаємо на Ваші закази.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.