Bookvarik.com.ua

Наочно демонстраційні матеріали для середньої та старшої школи

Коли учень переходить до середньої школи, навчання стає складнішим. Кількість учбових дисциплін більшає, і їх опановувати все важче. Тут на поміч зможуть прийти наочно - демонстраційні матеріали. Бо вони, стимулюючи саме зорову пам'ять, покращують процес закарбування знань у голові школяра. А вчителю наочним прикладом вони допоможуть якісніше розкрити сутність та зміст дисципліни, якої він навчається.

Наш онлайн-магазин має декілька чудових пропозицій як для школярів, так і для їх педагогів.

Саме для учнів середньої та старшої школи ми пропонуємо наступні примірники:

  • «Комплект схем-таблиць для середньої школи з біології»
  • «Комплект таблиць з геометрії з 7 по 9 клас (Таблиці + методичні рекомендації в кількості 18одиниць)»
  • «Комплект таблиць з геометрії для учнів 10 -11 класу»
  • «Комплект плакатів з шкільної дисципліни: Основи економіки»
  • «Комплект таблиць з російської мови для учнів 5- 9 класів»

Розглянемо трохи детальніше дві останні пропозиції. Наприклад, комплект плакатів з економіки, містить в собі 20 таблиць по таким основним напрямкам вивчення школярами науки - економіки, як: світова економіка; ринкові відносини; попит і пропозиція; макроекономічна політика та нестабільність; конкуренція; доходи та їх розподіл. Користуючись наочним прикладом цих плакатів, школярі будуть мати уяву про такі поняття, як: національний рахунок, ВВП, прибутки та витрати, інфляцію, безробіття - причини його виникнення та його неминучість, іще багато різної корисної інформації по цій складній, але вельмишановній та конче потрібній науці.

Другим прикладом нам стане в нагоді комплект таблиць з російської мови для учнів з 5 по 9 клас. Він складається з 20 таблиць, які охоплюють усю шкільну програму. Наочні демонстраційні матеріали допоможуть учням поетапно опанувати російський правопис; дозволять закріпити навички з орфографії, добуті з підручника на шкільних заняттях.

На теренах інтернету ми ставимо своєю задачею розповсюдження учбової літератури по найприємнішим та найнижчим цінам. Маємо таку можливість завдяки прямому співробітництву із найвідомішими видавництвами України.

Якщо маєте бажання приєднатися до лави наших покупців, дзвоніть нам або залишайте свої координати в інший спосіб. Наші менеджери зв'яжуться з Вами якнайшвидше. 


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.