Bookvarik.com.ua

Зошити для 2 класу за новою програмою НУШ

Коли дитина переходить до другого класу, вона вважає себе вже дорослою. Малюк засвоїв шкільну програму поточного року і готов сприймати нові знання. Розібратись у тонкощах нових предметів допоможуть робочі зошити для 2 класу. Вони створені спеціально для того, щоб урізноманітнити навчальний процес і зробити його якісним.  

Інтернет-магазин «Bookvarik» уважно слідкує за всіма рекомендаціями Міністерства освіти і змінами, які відбуваються у навчальному процесі. Співпрацюючи з нами, ви оціните такі переваги:

  • Якісні зошити для 2 класу, виготовлені відповідно до існуючих норм і стандартів: якість обкладинки, паперу і прошивки, чіткість і величина шрифту, змістова наповненість. Видання гарно відкривається без залому сторінок.
  • Найнижчі ціни у мережі Інтернет і серед роздрібних магазинів канцелярських товарів. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, що дозволяє не переплачувати посередникам.
  • Необмежена кількість товару в одному замовленні навіть якщо ви хочете купити зошити для 2 класу великою партією для забезпечення власного магазину. Об'єми замовлення обговорюйте безпосередньо з менеджером.  

На нашому сайті є зошити для 2 класу за новою програмою з усіх навчальних предметів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл. Видання з української, російської та англійської мов пропонують цікаві збірки вправ, ілюстрацій та ігрових завдань. Продуманий зміст та наявність підказок і довідок дозволяють зекономити час, який раніше витрачався неефективно. Завдяки цьому сучасний урок, що триває 45 хвилин, надає школярам максимум корисної інформації.  

Робочі зошити для 2-го класу з математики містять не тільки арифметичні, а й логічні завдання. Вони доповнюють підручник і роблять навчальний процес ще цікавішим. А математичний тренажер допоможе закріпити знання. Школяра не обійдуть стороною такі предмети як читання, основи здоров'я, інформатика, музичне та образотворче мистецтво, трудове навчання та ін. Для кожного з них розроблені змістовні та яскраві робочі зошити для другого класу.  

Якщо Ваша дитина ходить до школи з поглибленим вивченням іноземних мов, їй також знадобиться якісна поміч. Робочі зошити для 2 класу з німецької, французької та іспанської мови стануть провідниками у світ невідомих слів.

Якщо у вас виникнуть питання щодо наявності конкретного видання, дзвоніть нам за номерами, вказаними на сторінці сайту.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.