Bookvarik.com.ua

Контроль знань: зошити для контрольних та самостійних робіт

Щоб оцінки у всіх школярів були якнайгарнішими, треба протягом усього року контролювати хід учбового процесу. Саме цій меті і служать посібники з контролю знань.

Інтернет-магазин «Букварик» заздалегідь подбав про Ваші інтереси. Ми із задоволенням запропонуємо Вам для контролю знань школярів гарні та якісно виконані примірники на весь період навчання в школі, тобто з першого по одинадцятий клас.

У молодшій школі ми реалізуємо посібники з контролю знань: зошити з експрес-контролю знань; зошити для тематичного та поточного оцінювання; комплекти карток та перевірні роботи; а також тренажери для шкіл як з російською, так і з українською мовою навчання зроблять навчальний процес контрольованим та успішним. Батьки та вчителі за допомогою наших зошитів з контролю знань зможуть тримати руку завжди на пульсі часу.

Для середньої та старшої школи, де заняття набагато складніші, ми також приготували надзвичайно корисні посібники з контролю знань. Це й зошити для контрольних робіт; і універсальні комплекти для контролю навчальних досягнень на обидвох мовах; зошити для контролю знань та зошити для тематичного та поточного контролю навчальних досягнень; а також добре нам вже знайомі з молодшої школи зошити для експрес-контролю знань.

Загальновідомі видавництва:

  • «Ранок»
  • «Гімназія»
  • «Освіта»
  • «Основа»

та інші, є лідерами на ринку продаж шкільної допоміжної літератури. Вони своєчасно оновлюють свої пропозиції, додаючи в них крок за кроком багато корисної, цікавої та надважливої інформації.

Лише з нашими зошитами для контролю знань ваша дитина зможе завжди вчитися на «відмінно»!

Ми співпрацюємо лише з перевіреними часом видавництвами. Так само ми довіряємо лише надійним фірмам-перевізникам, які зможуть доставити придбаний Вами товар до місця призначення. Швидкість, професіоналізм і чемність ми Вам при цьому гарантуємо.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.