Bookvarik.com.ua

Хрестоматії зі світової та української літератури для 7-го класу

Світова література - шедеври минулих епох. Твори геніїв пера, таких як: Олександр Сергійович Пушкін або Микола Гоголь; Джонатан Свіфт зі своїми велетнями та ліліпутами, або Михайло Олександрович Шолохов з високими моральними якостями героїв Тихого Дону - народжують в учнів середньої школи вміння розбиратися у життєвих ситуаціях, діяти правильно, грамотно та впевнено. Твори українських майстрів Олега Ольжича та Василя Симоненка; неповторного і величного Кобзаря, Івана Франка, Ліни Костенко, надихнуть школярів до більш ретельного вивчення їхньої творчості з метою розвинутись інтелектуально збагаченою, доброю та просто гарною людиною.

Привити дитині усі ці світлі та вічні риси характеру Вам буде значно краще разом з нашими посібниками. Ви завжди можете купити хрестоматії у "Букварику" на кожен смак.

Сьомий клас передбачає достатньо високий рівень знань та розвитку учнів і враховуючи ці фактори, наш інтернет-магазин пропонує для школярів лише перевірені часом та попитом підручники-хрестоматії з української та зарубіжної літератури для 7 класу.

Вони завжди стануть у добрій нагоді Вашим учням завдяки високій якості виконання та своєму змістовному внутрішньому світові.

На сайті "Букварик" ми завжди враховуємо вікові особливості дітей, їх індивідуальні якості, загальний рівень знань та той рівень, якого бажано досягти в процесі вивчення учбового матеріалу наших чудових примірників-хрестоматій зі світової та української літератури для 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, затверджених Держстандартом Міністерства Освіти та Науки нашої держави.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.