Bookvarik.com.ua

Підручники з історії України для 9 класів у Букварику за новою програмою

Славетні часи, коли наші пращури боронили свою землю; а в мирний час обробляли її своїми мозолястими руками, вивчає незмірно багата на події, цікава та захоплююча наука - історія України; історія нашого рідного краю, вельмишановна та поважна, обов'язкова гуманітарна дисципліна.

Саме тому Ви маєте добру нагоду купити підручники з історії України для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів у нашому інтернет-магазині учбової літератури "Букварик".

Наші підручники завжди допоможуть 9-класникам отримати найміцніші, найдоповненіші, найрозширеніші вміння та навички з історії рідної країни, дозволять їм впевнено почувати себе у будь-якій дискусії, зроблять їх справжніми патріотами України.

Які теми будуть проробляти на уроках з історії України учні 9 класу разом із пропонованими підручниками з цього предмету?

 • Як проходило формування модерної української нації.
 • Про те, як жилося українській нації у складі Російської та Австрійської імперій наприкінці вісімнадцятого - початку дев'ятнадцятого століття.
 • Про те, як складалось соціально-економічне життя народу, та що послужило причиною виникнення українського національного руху у першій половині XIX століття.
 • Яким чином велося сільське господарство в Україні на той період часу.
 • Про початок промислової революції в нашій країні, селянські рухи в першій половині 19 століття.
 • Про соціальну боротьбу в той час, про культурне життя в українських землях наприкінці XVIII у першій половині XIX століття.
 • Про епоху зародження та розвитку торгівлі, розквіт промисловості у ту пору; як і з чого виникла Національна ідея. Про зародження та становлення Українофільського культурницького і політичного визвольного руху.

Знання, вміння та навички з цих, та ще з багатьох вивчених тем, завжди стануть Вашому школяреві у добрій нагоді.

Чому вигідно співробітничати саме з «Буквариком»

 • Бо ми вже більше, ніж 20 років, тісно співпрацюємо з відомими видавництвами нашої Батьківщини, які пропонують різноманіття підручників на кожен смак і вибір.
 • Наш асортимент учбової літератури, як і наші ціни, завжди задовольнить кожного із наших покупців.
 • Ми пропонуємо безкоштовну доставку у випадку заказу понад 1000 гр. до місця Вашого знаходження у кожен куточок України; найкоротший термін часу для виконання цього процесу при цьому - гарантуємо.
 • Найголовніші наші цінності - чуйність, уважність та устремління задовольнити усі потреби нашого поважного клієнта.

Ми підготували лише найновіші та найсвіжіші посібники; асортимент учбової літератури постійно оновлюється, крокуючи в ногу з часом. Підручники своїм наочним прикладом спонукатимуть 9-класників до наполегливої та ретельної праці над учбовим матеріалом з метою його найкращого засвоєння.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.