Bookvarik.com.ua

Підготовка до ЗНО англійська мова купити оптом та в роздріб

Завдання ЗНО англійська моваНаш інтернет-магазин здійснює продаж та доставку матеріалів для підготовки до ЗНО з англійської мови 2022 в Харків, Київ, Дніпро та інші міста по всій Україні, а також пропонує найвигідніші умови як для роздрібних, так і для оптових покупців. Для останніх в нас діє спеціальна система цін, про яку Ви можете дізнатися в менеджера по телефону, а сам процес замовлення та купівлі відбувається дуже просто, швидко та зручно.

А для тих, у кого є здібності та в планах не тільки англ. мова, наш сайт пропонує літературу для підготовки ЗНО німецької мови, щоб Ви змогли отримати найвищий бал.

Типові тестові завдання та відповіді ЗНО з англійської в інтернет-магазині

 

Підручники "Типові тестові завдання до ЗНО з англійської мови" допоможуть:

 • навчитися точно розподіляти час, виходячи із складності та типу завдань;
 • швидко і правильно заповнювати екзаменаційний бланк;
 • робити висновки з прочитаного та виділяти основну думку;
 • навчитися знаходити та аналізувати необхідну інформацію у текстах різних жанрів і стилів;
 • розмежовувати основну та другорядну інформацію;
 • натренуватися в написанні творів на задану тему;
 • психологічно підготуватися до іспиту.

На відміну від тренувальних матеріалів, комплексне видання містить не тільки завдання та відповіді, а і теоретичний матеріал, який поділений на блоки для більш легкого сприйняття і комфортного вивчення. Цей матеріал створений провідними фахівцями та повністю відповідає вимогам завдання ЗНО з англійської саме 2022 року. Як відомо, не так давно до тестування додано аудіювання, тому лише комплексні видання цього року, які пропонує купити наш інтернет-магазин, містять звукозаписи, виконані носіями мови, для тренування сприйняття мови на слух. Також тепер ЗНО з англійської, подібно до тестів зно української мови, мають 2 рівні складності, що так само відображено в наших підручниках для підготовки.

Тести ЗНО англійська мова: збірник, посібник для абітурієнта

В нашому асортименті представлені книги різних видавництв та авторів, яку підходять для випускників усіх загальноосвітніх навчальних закладів, та поділяються на декілька видів, залежно від цілей:

 • Збірник або тренажер це тести зно англійська, подібні до реальних білетів та відповіді до них. Ідеально підходить для тих, хто концентрується на практичній частині підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
 • Посібник - уся необхідна теоретична інформація (основні поняття та терміни, порівняльні таблиці, довідники з граматики, лексики та орфографії), поради до тестування, аудіоматеріали, вправи на закріплення теоретичного матеріалу та відповіді. Для майбутніх випускників, які зацікавлені в комплексній та всебічній самопідготовці до ЗНО.

Переглянувши наш каталог Ви з легкістю зможете вирішити, який тип підручника необхідний саме Вам. До кожного товару додана детальна описуюча інформація, яка допоможе Вам зробити правильний вибір. Замовити підручник, який Вас цікавить, не складе труднощів, бо в нас Ви можете зробити це лише в один клік.

Підготовка до ЗНО з англійської мови 2022

Тести ЗНО англійська моваДля експрес-підготовки допоможе спеціальні розроблені посібники, що вміщують матеріали за зразком минулорічних тестових завдань ЗНО з англійської мови. Структура книг складається з трьох частин, де перша це довідні матеріали з граматики, наступний розділ містить тестові питання та завдання, а остання частина відведена під правильні відповіді. Добре структурований посібник стане у нагоді не тільки при самопідготовці, а й для класної роботи учнів та викладачів.

У наявності посібники з комплексної підготовки з англійської мови, у створенні яких брали участь провідні освітяни України. У цих учбових матеріалах зібрана вся інформація, необхідна для підготовки до ЗНО з англійської мови у 2022 році. Видання складається з теоретичної частини, що охоплює обсяги загальноосвітньої шкільної програми, лексики, програми ЗНО з іноземних мов, тестових завдань для тренувань різних рівнів складності, а також 21-го тестового завдання у форматі ЗНО минулорічних років, ключів та бланків відповідей.

Чим ми кращі за інших?

 • Уважний та кваліфікований персонал, який зможе надати консультацію будь-якої складності у найкоротший термін.
 • Наші ціни вигідно вирізняють нас серед інших постачальників.
 • Якість продукції та відповідність її всім нормам та учбовим програмам ми уважно за цим слідкуємо.
 • Ми турбуємося про те, щоб наші клієнти, завітавши до нас одного разу, обов'язково поверталися знову і знову.
 • Співпрацюємо з усіма відомими фірмами-перевізниками, які доставлять обрану продукцію у будь-який куточок країни у найкоротший термін. Обирайте зручного для вас перевізника Укрпошту, Нову Пошту, ІнТайм.
 • Наші покупці самі обирають спосіб сплати (готівкою чи переказом на банківську карту) за обрані товари.
 • Наша робота економити ваш час та кошти.

Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.