Bookvarik.com.ua

Підготовка до школи дітей від 4 до 7 років з англійської мови

У даному розділі річ піде про навчання дитини чотирьох - шести років англійської мови.

Видавництва «Школа», «Ранок», «Підручники і посібники» є запорукою того, що всі наші посібники будуть якісними та доступними. Пропоновані посібники у легкий формі познайомлять Вашого малюка з першими англійськими буквами, складами та словами. У них є теми з розвитку усного мовлення дитини. Вони допоможуть засвоїти перші слова та фрази. Якщо, навчаючись, малючок почне виконувати ігрові завдання, він повинен поповнити свій словниковий запас і зможе здобути первинні навички спілкування англійською мовою.

Також на російській та українській мові наш сайт пропонує Вам таку позицію як - ИЗ ИНГЛИШ. Ми написали назву саме так тому, щоб підкреслити дуже важливу річ. Вона проявляється в тому, що лише у цьому примірнику з англійської мови транскрипція пишеться так, як читається нашою мовою. Це мало не єдиний на теренах нашої України посібник, в якому транскрипція читається нашими літерами саме так, як і пишеться. 

СТАРТЕР БУК включає в себе англійську абетку; перші англійські слова, ігри з віршами та сталі вирази. Доповнює цю чудову позицію непоганий словничок з найпершими та найпотрібнішими словами. Посібник зроблений у формі розмальовки. Виконаний на друкованій основі та у м'якій та твердій обкладинці. В залежності від Ваших потреб, Ви зможете вибрати відповідний саме Вам варіант посібника.

Якщо Ви надумали купити у нас товар, добавте його у корзину. Наш представник якнайшвидше з Вами зв'яжеться, щоб провести перемовини по варіантах доставки та оплати заказу.

Ми дуже Вам раді завжди. Як оптовим, так і роздрібним покупцям. Заходьте до нас знову.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.