Bookvarik.com.ua
Англійська мова. Підручник 2 клас. Автор: Карп'юк О.Д. Видавництво: Лібра терра

Англійська мова. Підручник 2 клас. Автор: Карп'юк О.Д. Видавництво: Лібра терра

Англійська мова: підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. -Тернопіль: Видавництво ,,Астон", автор: Карп'юк О.Д.

105 грн.

Підручники 2 клас за НУШ

Дитина у другому класі вже досвідчений школяр, який добре знає, навіщо йому підручники, і вміє цінувати гарну і якісну книжку. Батьки другокласників вже також переходять в ранг «досвідчених» і навчені власним досвідом завчасно закупають необхідні навчальні посібники. У шкільних бібліотеках їх завжди бракує, а якість книг, якими декілька років користувалися інші діти, заставляє бажати кращого.

Другий привід самостійно попіклуватися про підручники для 2 класу постійні оновлення шкільної програми та зміна посібників, авторів і матеріалу, введення нових предметів. Часто друк матеріалів запізнюється, і малюкам немає за чим навчатися.

Забезпечуємо підручниками для другого класу

Якщо ви зіткнулися з подібними проблемами, наш інтернет-магазин для вас. Ми пропонуємо нові підручники для другого класу українською та російською мовою, затверджені Міністерством освіти та науки України на поточних навчальний рік.

Замовляйте у нас велику оптову партію для подальшого продажу, чи укомплектування шкільної бібліотеки, або один комплект чи окремий підручник для свого школярика за вигідною ціною і з доставкою у будь-який регіон України.

Стати нашим постійним покупцем вигідно оптовим складам, книжковим магазинам, школам і батькам з наступних причин:

  • пропонуємо підручники для 2 класу за новою програмою, а також методичні й допоміжні матеріали для вчителів і батьків;
  • в наявності повний комплект навчальних посібників для другокласників, в тому числі, «Інформатика», підручники з німецької, французької, іспанської мов;
  • ми гарантуємо необхідний рівень якості і вибираємо найкращі по друку і матеріалам посібники;
  • ціна на шкільні підручники за другий клас в нашому каталозі найнижча на теренах української мережі ми не ставимо ніяких додаткових посередницьких і торгових націнок;
  • організуємо швидку доставку покупки в будь-яку точку України.

До кожного запропонованого підручника Ви можете знайти детальну інформацію про автора, зміст, формат, видавництво, якість друку і обкладинки, а також, гриф Міністерства освіти.

Букварик: якісне навчання в школі і вдома

Крім підручників для 2 класу ми пропонуємо всі рекомендовані МО України книжки для позакласного читання. Замовляйте їх у нас для цілого класу або шкільної бібліотеки заздалегідь. Ми продаємо матеріали для позакласного читання за мінімальною ціною без зайвих накруток. Велику партію пропонуємо придбати на спеціальних умовах.

Звертаємо увагу батьків на те, що підручники для 2 класу можуть різнитися в залежності від типу молодшої школи. Зокрема, окремі книги призначені для спеціалізованих молодших шкіл з російською мовою навчання або з поглибленим вивченням іноземних мов. Перш ніж замовити товар, радимо проконсультуватися з класним керівником вашої дитини або нашим менеджером за телефоном або через електронну пошту.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.