Bookvarik.com.ua

Підручники з німецької мови для шостих класів в інтернет-магазині "Букварик"

Німецька мова зазвичай є другою інтернаціональною мовою, яку повинен знати кожен школяр нашій країни.

Цей процес значно полегшується, якщо Ви купуєте підручники з німецької мови для загальнообов'язкових та спеціалізованих закладів саме в нашому інтернет-проекті "Букварик".

Ми раді запропонувати Вам наступні позиції по даному питанню:

  • Німецька мова (2-й рік навчання), для шостого класу. Підручник. «H@llo, Freunde!» Автор: С. І Сотникова, Т. Ф. Білоусова. Видавництво: Ранок;
  • Німецька мова (6-й рік навчання). Підручник для 6 класу. Deutsch lernen ist super! + CD-диск. Автор: Сотникова С. І, Гоголєва Г. В. Видавництво: Ранок;
  • Німецька мова. Підручник. 6 клас (другий рік навчання). Автор: Сидоренко М. Палій О. Видавництво: Грамота.

Ми гарантуємо: низькі ціни, професійне, швидке та якісне обслуговування Вашого заказу, доставку в кожен куточок нашої славетної держави у найкоротший термін часу.

Завдання підручників допоможуть учням удосконалювати свою німецьку, розвивати увагу, логічне мислення, знаходити й аналізувати інформацію.

Завдяки нашим примірникам з німецької мови, діти матимуть гарну нагоду розвивати й реалізовувати свої творчі здібності, працюючи над проектами.

Наші примірники дадуть учням можливість дізнатися багато нової корисної інформації про те, як живуть люди в Німеччині, які традиції мають, чим цікавляться.

Побут та сьогодення німецької сім'ї, як влаштовані їхні розважальні, навчальні та побутові заклади, іще масу цікавої та корисної інформації школярі здобудуть, опановуючи учбовий матеріал пропонованих підручників для шостого класу з німецької мови.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.