Bookvarik.com.ua

Підручники для третього класу: німецька мова

Вчити іноземні мови взагалі і в цілому занадто складно. Але ж ми знаємо, що навички, закладені ще в молодшій школі, будуть міцними та довготривалими; закріпленими; доповненими та розширеними; рунтовними - лише з нашими підручниками з німецької мови для 3 класу: як для загальноосвітніх навчальних закладів; так і для закладів з поглибленим вивченням цієї іноземної мови.

Світ навколо нас стає все більш інтернаціональним. Саме тому у нинішній час потрібно знати і володіти не менше, ніж двома іноземними мовами.

Якраз саме німецька мова буде доповнювати інтелектуальний багаж майбутнього громадянина світу в додаток до загальнообов'язкової англійської мови, яку учні також вивчають з самих своїх перших кроків на шкільному подвір'ї.

Саме в інтернет-магазині «Букварик» ви можете купити потрібні вам підручники з німецької мови для 3-х класів по цінам, які вас приємно здивують.

Наше співробітництво з більшістю видавництв у галузі учбової літератури без зайвих посередників дає нам свої переваги, які матеріалізуються у наднизькі ціни, які ми люб'язно пропонуємо своїм покупцям. Економте свій час та кошти - не шукайте більш вигідної пропозиції.

Підручники з німецької мови, які ми виставляємо на продаж, завжди співвідносні з новою шкільною програмою та завжди являються надважливою, комплектоутворюючою складовою навчально-методичного комплексу «Deutsch lernen ist super!», разом із робочим зошитом, тестовим зошитом, книгою для читання, книгою для вчителя, комплектом флеш-карток і компакт-диском з аудіозаписами фонетичних вправ і вправ для аудіювання.

Учбовий матеріал посібників підібраний таким чином, щоб досягти певної, чітко окресленої мети - найкращого комунікативно-соціумного адаптування в іноземномовному середовищі; отримати первинні навички спілкування, навчитися базовим вмінням з німецької: читанню, письму, мовленнєвим навичкам, розумінню сутності предмета, обраного шкільним процесом до його засвоєння.

Підручники рекомендовані Міністерством освіти і науки України для застосування у третіх класах загальноосвітніх шкіл нашої держави. Інститутом педагогіки академії педагогічних наук України здійснено експертизу на профпридатність пропонованих підручників до використання у молодшій школі.

В цьому році малюки разом з нашими посібниками будуть виконувати такі види робіт на уроках німецької мови:

  • Читати, слухати, записувати.
  • Гратися, слухати та читати пісні, рифмівки, віршики.
  • Розвивати монологічне і діалогічне мовлення, тощо.

На сторінках наших підручників діти знову зустрінуться зі своїми улюбленими героями, з якими вони вже стикалися у першому та другому класах при вивченні даної учбової дисципліни.

Разом з чарівними, допитливими та веселими персонажами, учні дізнаються ще більше про навколишній світ своїх ровесників у Німеччині, професії їхніх дідусів та бабусь; батьків та інших членів їх сімей. Дітлахам буде дуже корисно взнати і про те, як облаштовані домівки їхніх однолітків; яких вони мають свійських тварин; як вони святкують свої знаменні дати та події.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.