Bookvarik.com.ua

Підручники для другого класу з основ здоров'я

Коли Ваше маля тільки-но йде до школи; найголовніше, про що батькам треба подбати - це завжди приділяти увагу стану його здоров'я.

Цієї мети якнайкраще можна досягти, планомірно та наполегливо опановуючи відносно нову дисципліну, яку нині викладають у загальноосвітніх навчальних закладах - основи здоров'я.

Взагалі цей шкільний предмет учні починають засвоювати ще з самих своїх перших кроків; в процесі отримання первинних знань та навичок по загальнообов'язковим учбовим дисциплінам - з першого класу.

У другому ж класі шкільна програма навчання значно оновлюється та змінюється у сторону її ускладнення. З 2013 року загальні вимоги до необхідної кількості та рівня знань учня другого класу відчутно вищі, ніж у минулих роках.

Що робити в такому випадку? - резонно можете запитати Ви. Відповідь буде дуже простою.

Завітайте до нашого інтернет-магазину «Букварик».

Він Вас ніколи не підведе; підставить надійне плече допомоги малюкам та їх батькам в питанні придбання підручників з основ здоров'я для учнів других класів.

Наша чудова пропозиція від видавництв-виробників літератури для початкової школи:

  • «Алатон»
  • «Генеза»

та інших, складається з таких пунктів:

  • «Основи здоров`я. Підручник для другого класу. Автор: Гнатюк О.В. Видавництво: Генеза»
  • «Основи здоров`я. 2 клас. Підручник друкується на обох мовах: українській та російській. Автори: Бех І.Д. Воронцова Т.В. Видавництво: Алатон»

Підручник є обов'язковою, базовою складовою навчально-методичного комплекту з вивчення основ здоров'я у другому класі.

Окрім нього, до комплекту входять: посібник для вчителя; робочий зошит, та купа інших допоміжних та довідкових матеріалів. Усі ці позиції Ви також маєте можливість заказати в нашому інтернет-магазині.

Наші посібники виконані в добрій якості поліграфії. Мають гарний, розбірливий друк; без дефектів та розпливання шрифту.

Привабливі, кольорові малюнки всередині; яскрава, чудово оформлена тверда палітурка з гарною, м'якою на дотик текстурою - усе це плюси наших підручників. Окрім цього, обкладинку виконано згідно з вимогами Держстандарту України; що послужить гарантом її довготривалості використання.

Сутність наших посібників - привити дітям правила здорового образу життя; навчити їх дбати про свою безпеку в соціумі та серед однолітків; грамотно та своєчасно виробити навички дотримування правил особистої гігієни, тощо.

Підручники з основ здоров'я для другокласників дають уявлення школярам: про ріст та розвиток людини; первинні поняття з анатомії (як правильно називаються частини тіла та де вони знаходяться); статуру; як вберегтися від мікробів та що робити малюку, якщо він вже захворів.

Наочним, ілюстрованим прикладом наші посібники продемонструють правильні відповіді на поставлені питання, і вмотивують своїми яскравими барвами та глибиною смислової складової Вашого учня на надійне та тверде засвоєння теоретичного учбового матеріалу з застосуванням отриманих навичок на практиці.

Види робіт, якими школярі будуть займатися на уроках з основ здоров'я: стартові, домашні та підсумкові завдання; інсценування, руханка, творче завдання; індивідуальна робота; робота в парах.

Таким чином, досягається позитивний кінцевий результат - здоров'я малюка буде на потрібному високому рівні.

Співпраця з інтернет-магазином «Букварик» дає можливість зекономити ваші кошти і час! 

Якщо Ви бажаєте закупити товар на клас або школу; маєте власну мережу розповсюдження учбової літератури, або являєтесь представником батьківських комітетів або рад - тоді ми зможемо співпрацювати з Вами на довгостроковій основі.

Взаємовигідні умови, гарна система знижок цін, безкоштовна доставка до адресу по місту Харкову (пропозиція діє при заказі товару на суму від однієї тисячі гривень) - Вам гарантована.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.