Bookvarik.com.ua

Підручники для четвертих класів з французької мови

Французька мова є дуже рідкісною, можна сказати - екзотичною іноземною мовою, яку наші школярі вивчають у різних типах її прояву: спрощений варіант: для загальноосвітніх навчальних закладів та ускладнений: для закладів з поглибленим вивченням французької мови.

Так звана екзотичність цієї мови не є перепоною для того, щоб школярі з натхненням опановували її в у всій її красі. Бо світ нині структурується в інтернаціональному напрямку; усі країни, особливо на теренах інтернету, зараз складають одну велику наддержаву.

Тому нині не тільки модно, але й дуже корисно знати та впевнено володіти однією, або декількома іноземними мовами.

Пропоновані підручники з французької мови для 4 класів, створені відомими видавництвами у сфері розповсюдження учбової літератури для початкової школи. Співпрацюючи з ними, ми маємо завжди змогу запропонувати нашим шановним покупцям ціни, які не відрізняються від цін видавництв.

Інтернет магазин «Букварик» пропонує підручники за новою програмою з французької мови для 4 класів

Ми робимо Вам беззаперечно дуже вигідну пропозицію, яка складається з таких пунктів:

  • «Французька мова (для шкіл з поглибленим вивченням), 4кл., автор: Клименко Ю.М. Видавництво: Генеза»
  • «Французька мова для четвертих класів загальноосвітніх навчальних закладів. Підручник. Автори: Н. П. Чумак, Т. В. Кривошеєва. Видавничий дім: Освіта»

Підручники з французької мови для 4 класів завжди мають яскраво-якісну та міцну палітурку. Довгостроковість її використання гарантує Держстандарт України, за вимогами якого вироблено наші посібники.

Підручники із серії «Francais 4» відповідають інтересам та віковим особливостям учнів, їх індивідуальному рівню розвитку та ступеню опанування іноземною мовою у попередній період навчання в початковій школі.

Матеріал посібників щедро ілюстрований, насичений різнокольоровими малюнками. З одного боку, це буде слугувати добрим мотиватором для більш цікавого та натхненного процесу опанування знаннями. З другої сторони, матеріал підручника є дидактично пристосованим та дуже функціонально достеменним.

Він несе учбове навантаження, гарно та доцільно сприяє розумінню школярами поданих до опанування діалогів та лексичних одиниць, може являтись фундаментальною базою для створення власних висловлювань учнів.

Наприкінці підручника Ви знайдете довідник з граматики, таблицю відмінювання дієслів; французько-український та українсько-французький словнички із найбільш вживаними словами цієї чудової іноземної мови.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.