Bookvarik.com.ua

Підготовка до школи - іноземні мови

Звісна річ: англійська мова потрібна усюди. Але для тих діточок, що вибрали другою мовою-німецьку; та просто допитливих малюків, які вже з малих років проявляють не абияку зацікавленість та здібності до вивчення іноземних мов, маємо чудову пропозицію.

Інтернет-магазин «Букварик» пропонує посібники з вивчення німецької мови у двох варіантах:

  • Вчимо німецьку без проблем;
  • Легкий німецький. Leicht Deutsch.

«Вчимо німецьку без проблем» - це примірник під редакцією Василя Федієнко, доступний як по ціні, так і по актуальності та якості. Ази нелегкої науки вивчення німецької мови, які будуть дані дитині по освоєнню цієї чудової книжечки - розмальовки, мають стати потрібними їй на все життя. Ваш малюк отримає базові знання про звуки, букви, склади, слова, словосполучення та складання простеньких речень. Призначений для вивчення дітей іноземної мови від чотирьох до шести років, посібник в грайливий формі дасть Вашій дитині необхідні базові навички і поповнить словесний запас малюка.

Стартовий підручник з вивчення німецької мови Leicht es Deutsch, або ERSTES BUCH - це надзвичайно корисна і відносно не дуже дорога позиція, яка в більш-менш доступній формі дозволить Вашій дитині отримати значно якісні та об'ємніші знання по німецькій мові.

Як і в англійському аналогу, запропонованому нами при вивченні англійської мови, тут також транскрипція спочатку дається в своєрідній формі: вимова німецьких слів передається нашими, українськими літерами. Далі ж для допитливих батьків у кінці посібника приводиться правильне читання цих слів саме на німецькій мові.

Книжка призначена для спільної роботи дітей з батьками. Багато уваги в ній приділяється темам з розвитку усного мовлення дитини. Виконуючи навчальні ігрові завдання, Ваш малюк повинен запам'ятати перші слова і фрази на німецькій мові; зможе навчитися первинно спілкуватися на цій чудовій мові міжнаціонального спілкування.

Якщо ви будете поступово працювати з цим підручником та повсякденно використовувати вивчений мовленнєвий матеріал, навчання буде результативним та закріпленим. Хай це стане першим кроком Вашого малюка до школи.

Наш сайт пропонує вигідну та гнучку систему знижок, яка напряму залежить від суми оформленого заказу

Якщо ця сума перевищує розмір в 1000 грн., ми беремося безкоштовно доставити вибраний Вами товар до назначеного міста на території міста Харкова. Можлива також безкоштовна доставка в межах нашої держави.

З нами завжди вигідно співпрацювати. Ми вже більше 20 років займаємося розповсюдженням учбової літератури. І той досвід, що нами зароблений при цьому, дозволяє крокувати завжди в ногу з часом. Усі найновіші та найактуальніші посібники ми завжди пропонуємо по приємним цінам.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.