Bookvarik.com.ua

Підручники з трудового навчання для 6-го класу

Трудове навчання слугує для досягнення двох основних цілей.

По-перше, це необхідність привити Вашій дитині змалку навички до праці.

По-друге, це бажання бачити Вашого малюка у дорослому віці достойним уваги та пошани громадянином, який знайде своє місце у сучасних реаліях сьогодення.

Як же краще всього реалізувати Ваші мрії на практиці?

Якщо Ви не отримали в бібліотеці або загубили підручник, ми пропонуємо купити трудове навчання для шостого класу загальноосвітніх навчальних закладів саме у нашому інтернет-магазині "Букварик".

- Чому?, резонно спитаєте Ви.

Бо на нашому сайті Вам запропонують професійні консультації від спеціалістів найвищого гатунку в галузі розповсюдження учбової літератури. Окрім цього, гнучкі системи знижок можуть Вас дуже приємно здивувати та заохотити купувати саме у нас. Ми більш, ніж 20 років, працюємо з найславетнішими та найзнаменитішими видавництвами України у сфері книжкової продукції.

Генеза; Освіта; Грамота; Ранок Алатон; Сиция, та інші - пропонують свої підручники зі своїм видінням допомоги учням у оволодінні шкільним матеріалом.

Підручники з трудового навчання розподіляються на дві категорії: для хлопчиків та для дівчаток

Для маленьких леді посібники розроблені згідно до нового Держстандарту програми Міністерства освіти і науки України. Дівчата знайомляться з властивостями природних матеріалів рослинного походження, вивчають технологію вишивання вишивальними швами. Підручники містять у собі відомості про основи техніки, технології домашнього господарювання, тощо.

Для юних джентльменів матеріали підручника відповідають чинній програмі з трудового навчання, чітко структуровані, застосовується система чіткого пояснення нових термінів. Різноманітні запитання та завдання, завдання у формі тестів для перевірки знань, слугують кращому засвоєнню учбового матеріалу підручника, будучи по суті мотивуючою складовою для більш чіткого та міцного опанування знаннями по даній дисципліні.

Підручники насичені практичними та лабораторно-практичними роботами, метою виконання яких є розробка власних творчих проектів виробів з використанням при цьому різноманітних робочих інструментів та конструкційних матеріалів.

Примірники містять багато цікавих ілюстрацій, орієнтовні об'єкти праці, технологічні карти та правила безпеки на робочому місці щодо кожного виду робіт.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.