Bookvarik.com.ua

Шкільна документація у «БУКВАРИКУ»

Шкільна документація слугує саме оформленню проміжних та кінцевих результатів процесу опанування учнями дисциплін, які вони засвоюють на уроках згідно з правилами, затвердженими МОН України щодо навчання у загальноосвітніх школах нашої країни. Завдяки нашому надійному та професійному інтернет-магазинові і учні, і їх педагоги будуть завжди забезпеченими і класними журналами, і шкільними табелями у потрібній Вам кількості.

Наш онлайн-магазин вважає за честь запропонувати такі пропозиції із категорії «Шкільна документація»:

  • Класні журнали, розділені на дві категорії: для молодшої та для середньої зі старшою групи навчающихся.
  • Табеля для оцінки досягнень учнів та контролю і обліку відвідування учнями навчального закладу від першого до четвертого та від п'ятого до одинадцятого класу.
  • Особові справи учнів та журнали керівника групи продовженого дня, класні журнали у тому ж напрямку;
  • Інша надважлива шкільна документація.

Загальновідомі видавництва нашої держави («Підручники і посібники», «Фенікс», «Ранок») підготували для своїх покупців пропозиції на усілякий смак. Продукція видавців з «Феніксу» має тверду, дуже приємну на дотик та гарантуючу довготривалість у використанні палітурку з текстурою "під кожу". Фірма «Ранок» випускає свої примірники у звичайній гладенькій твердій обкладинці. Табелі у асортименті та особові справи учнів своїм беззаперечним досягненням можуть вважати доступність цін на них.

Ми дуже багато працюємо саме для Вас. Наші посібники завжди якнайновіші та якнайдосконаліші. Ми співпрацюємо лише з видавничими домами та фірмами, продукцію яких перевіряє та затверджує Міністерство Освіти та Науки України.

Якщо Ви плануєте довгострокову роботу у тандемі з нами, ми завжди підемо Вам на зустріч. Оптовим розповсюджувачам нашої шкільної літератури наш інтернет-магазин «Букварик» запропонує значну скидку на усі пропозиції та дуже швидку доставку заказаного Вами товару до кожного міста або селища нашої країни такими перевізниками, як:

  • «Нова Пошта»
  • «УкрПошта»
  • «Автолюкс»
  • «Нічний Експрес» тощо.

«БУКВАРИК» - розумний вибір більшості представників батьківських комітетів та батьків.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.